reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

so_happy, dolga doskonale was rozumiem, no przecież na wieść że będę miałą drugą córkę to wszyscy mówili coś w stylu "ooo nei udało się?" pfffff strasznei mnie irytują takie uwagi, ja jestem bardzo szczęśliwa a inni nie muszą :p

a wogóle Lilka w piątek na wizycie patronażowej wazyła 3320 czyli przybrała 450g w 2 tygodnie :-) jestem zadowolona bo mysłałam że przez tą żółtaczkę będzie słabo przybierać..
 
reklama
Mrówka mojej siostry córka tez miała ciągły katar i nic nie pomagało. Okazało się ze ma alergie na roztocza i jak wyeliminowali z otoczenia rzeczy które się kurzu to katar ustąpił.

Ania_kropla u nas tez będzie Ola, miała być Zuzia ale się rozmyslilismy.

Ja byłam na ktg opiszę w odpowiednim wątku. Skurcze mnie trochę łapią i zaczęłam troszkę plamic. Zobaczymy czy się coś rozkręci.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Dołga rozstępy same zbledną. Ja mam cały brzuch poorany po pierwszej ciąży.

U mnie na razie nic się nie dzieję. Staram się już nawet nie myśleć o porodzie. Lekarz mi powiedział na ostatniej wizycie (09.10), że mogę urodzić w każdej chwili i mówił, żebym już się nie rejestrowała na kolejną wizytę i wysłała mu smsa jak urodzę. A czuję, że jednak tak szybko to nie nastąpi. No nic pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam gorąco.
 
dziewczyny ja myślałam, ze ja urodze to dadzą mi spokój odnśnie płci,
ale nie, dalej mają swoje do powiedzenia i oczywiscie kiedy nastepne bo przeciez córka musi być,
najpierw wyrazy współczucia , ze znowu chłopczyk i od razu pytanie kiedy nastepne,
jak słysze to głupie gadanie to od razu tak samo głupio komentuje, ale czasem
rece mi opadają,

dolga bardzo dobry jest krem na roztepy z Vichy, dośc drogi ale fajny

małkus fajnie mała przybiera n wadze , ja jestem ciekawa ile mój wazy,
 
Ostatnia edycja:
Ja caly czas stosuje maslo do brzucha firmy PALMERS i narazie odpokac noe mam rozstepow ale widzialam ze jest jakies serum na blizny i rozstepy ztej samej firmy tylko w aptece kosztuje ok 60zl a w aptece internetowej gemini (bo tam jest najtaniej) ok 40zl. Powiem Ci ze to maslo jest skuteczne bo wczesniej nie bylam w ciazy i mialam rozstepy nawet na kolanach wiec myslr ze te serum na blizny tez powinno byc dobre, rob sobie piling z soli kuchenej w2 razy w tyg przynajmniejkiedys mi kosmetyczka doradzila
 
reklama
Do góry