reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kamila a no byliśmy w twoich rejonach dzisiaj :)

Akatsuki już Niko podchodzi do Dominika i ciągle mówi dzidzia, nawet trochę pozwala mężowi się nim zająć i w ogóle zwraca uwagę że np gdzieś z nami wychodzi, wiec myślę że przyzwyczaja się do tego, że już Domis z nami zostanie :) a co do gadki teściowej to jeśli ktoś nie miał podobnej sytuacji to ciężko mu zrozumieć że Dziecko może takie być. Ja np dopóki miałam tylko stycznośc z bardzo grzecznym dzieckiem siostry to uważałam że te niegrzeczne są poprostu źle wychowane, ale teraz wiem, że są różne dzieci i powiem Ci szczerze ze nie woem jak to teściowce wytłumaczyć żeby Zrozumiała. Poprostu chuba Musisz olać jej gadke, albo zaproponuj niech sir nią zajmie jakiś czas i spróbuje zmienić jej zachowanie... Ciekawe czy by jej się udało.
 
reklama
Cześć laseczki,

Chybra- jak tam? Poszło? Tezymam kciuki!

Dream- ależ kawał chłopiny z Olka! Ma luxusowe waruny to rośnie. Mam nadzieję że szybko uda się go wyeksportować na świat.

Kamila- to trzymam kciuki za następny piątek :) choć ja też liczyłam na termin 8 godz: 14 ale niunia stwierdziła że 3 bardziej jej pasuje ;)

Reniam- super że ze zwolnieniem się udało :) no i trzymam kciuki za akcję ;)

Eli- dla Ciebie również szybkiej akcji!


Dagapio- a co lekarze na to? Może taka Twoja uroda?

Co do finkcjonowania po cc to sprawa indywidualna. Ja w 5 dobie sprzątałami odkurzałam a w 6 jechałam samochodem do mamy. Dwie pierwsze diby są trudnawe ale potem niepamięta się że się rodziło ;)
 
Heloł :-)
Po nocy na KTG skurcze się pokazały, ale nie bolesne. Czekam na obchód i na próbę oksytocynową. Mam cicha nadzieję, że po tej próbie się zacznie akcja.
Chybra jak tam u Ciebie??

Dream oo jak ale kolos będzie, jak ty go urodzisz, nie wyobrażam sobie
Ją też sobie nie wyobrażam... :-(

Dream nie przejmuj się waga nie jest taki duży naj wyżej cię natną, mój synek jak się urodził ważył podobnie 4,220 i 59 cm :) teraz spodziewam się więcej wypchnąć; )
Uuuu, jesteś niezła Kornelia, muszę być dobrej myśli po prostu.

Dream mój mąż jak się urodził sn to ważył prawie 5kg a teściowa mojego wzrostu (160cm) także nie bój żaby najwyżej będziesz chodziła jak cowboy heheh żart dasz radę wariatko &&
Dzięki Kochana :-)
Oby poszło łatwo...
Teściową widzę zajebista. Fajnie się tam powymadrzac, nie ma co...
 
Dream Ania Eli powodzenia kobitki :)

Akatsuki fajna teściowa ;) fajnie tak się powymadrzac. Olej to co mówi.
Ale przyznam że u Nas klapsy wogole się nie sprawdziły, bardziej tłumaczenie itd a nasz syn nie należy do " łatwych ".


Dolga brawa dla synków :) mali podróżnicy rosną ;)

Doris 3 godz wyjście ? Wow. Mi to szybko nie grozi ;) pochwal się gdzie byłaś.
 
Dream, Eli, Ania powodzenia kobietki

Sysia a jak u ciebie ciśnienie?

Chybra się nie odzywa, wiec juz może jest po ;) pochwal się kochana

U nas sobota jak sobota siedzimy całą rodzinka w domu i sprzatamy, później zakupy i leniuchowanie

Mój malutki synek zaczyna mnie denerwować, zje chwilę cycka i zasypia, za chwilę sue budzi bo nie dojadę, mecze go budzę żeby nie zasypial a ten swoje
 
reklama
Dolga - ciezko pow jak cisnienie bo mam cisnieniomierz co zapisuje dane 24h i nie widze o 13 ide go oddac , ale czuje sie ok wczoraj Wieczorem troche glowa bolala to moze skoczylo znow , ale jak to w szpitalu lezysz, siedziesz, troche pochodze i tyle to i cisnienie sie moglo uspokoic - okaze sie
 
Do góry