reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dolga zdrowia dla synków!!!
Chore starszaki - to jest to czego ja się boję. Moja średnia tez ma katar i kaszle strasznie i nie rozumie jak jej powtarzam, że powinna trzymać dystans...

Dziewczyny na wywołaniu powodzenia!!!!!!!
 
reklama
No to pisze: Skurcze zaczęły się przy oksy w dawce 4,5. Czyli 7:45 szło tak sobie i nagle jeb. Położna zwiekszyla do 5ml o 8:00 i poprosiłam o wannę. Poszłam jeszcze do wc. Oczywiście bol byl taki ze ***** mac. Plakakam, nie darlam sie, ale łzy byly caly czas. I weszłam do wanny po dwóch minutach i M. mi polewal brzuch. Trzy skurcze w wannie i bylo rozwarcie na Full. To na fotel. Olek nie chciał zejść. Kazały mi przec na boku i dwa skurcze poleciały na boku. Potem juz na wznak - trzy skurcze czy cztery i było po sprawie. Urodzony o 8:25 :) Było szybko i mega Zajebiscie boleśnie. Nie chce więcej... Ehhh Maly już dwa razy jadł, teraz śpi :)
 
Dream-ufffff mogę powiedzieć że mi ulżyło ;) super, wreszcie!!!!! Gratki olbrzymie!!! Dzielna jesteś kobitka!!!!! No i w końcu rozdwojona :) to był najbardziej wyczekiwany poród :*

Dziewczynki w blokach startowych - trzymam kciuki!!! Cóż za pełna emocji niedziela!!!

Pędzę do teściów na obiadek :*

Miłego i owocnego dnia!
 
Hej Urodziłam o 7:24 waga 3220 53cm.
Porod był spoko przyjechałam o 1:30 miałam tylko 2 cm i skurcze co 5 min. Lekarz dał mi zastrzyk i powiedział ze albo przyspieszy albo zatrzyma. O 6 juz miałam 7 cm. D ledwo dojechał. I o 7:24 urodziłam . Dostałabym nawet znieczulenie ale było już za późno.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Ooo kurcze reniam jakie nowinki :) Gratuluję :) coś czuje że to jeszcze nie koniec na dzisiaj hehe

Dream a jakie wymiary ma Twój Olus?
 
reklama
Do góry