reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ela, dgapio, Kasia gratulacje :)

Mroowkaa jak pisałam wcześniej u nas jest ok, bo mąż sobie tak zaplanował zwolnienia, urlopy itp że idzie dopiero do pracy pewnie w sylwestra, wiec mam dobrze on Praktycznie starszakiem się zajmuje, a mam i czas żeby po coś z domu wyskoczyć. Szczerze mówiąc niewiele czasu jestem sama z dwójka. U nas tak samo niko nie chodzi do żłobka, bo nie mogliśmy go wyleczyć, a mamy keszcze zaległą szczepionkę na mmr o dzisiaj się na nią wybieram, żeby jeszcze teraz podać ta ostatnio szczepionkę póki niko w domu będzie. I nie wiem czy od stycznia puścimy go do żłobka czy już zostanie że mną, ale mamy jeszcze chwilę na zastanowienie, boje się że znowu BedIe tak chorował :/ A tobie Współczuję calu Dzień sama, bo wiem jak to jest jak jeden placze to i drugi też akurat :) A doktorem twój mąż pracuje?

A my wczoraj byliśmy na bioderkach i wszystko jest ekstra. Dominik zaczął troszkę poplakiwac więc pewnie nasza sielanka wlasbie sienkonczy, bo codziennie rano od 4 pplacze, a poznoej wiecorem mu się załącza. Poza tym w dzień i w nocy jest ok.

No dziewczyny już niewiele wam zostało, konczcie już te męki :)

Buba ooo to masz Super. Wymeczyla cie w ciąży twoja córcia i teraz masz spokój hehe

Mlodamama omg pierwsze słyszę o takich praktykach, ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce, czy rzeczywiście się udaje hehe
 
reklama
Halo :)

I przyszedł ten dzień... i co z tego?! Przywitałam się już z moją Malizną i mówię do niej "Królewno, czas opuścić swoje włości..." A ona na to rączkami boksuje i dupkę wypina, a to jeszcze mamę z kolanka potraktuje...
Na ile to się zda to nie wiem, ale zaraz idę się ogarniać w razie "W" :D

Kornelcia, w nocy w miarę spokojnie... 2x siku, 1x pobudka na ból podbrzusza... Nie śpię od 6.00, do tego połamana, bo mam "ciche dni" z Ł. i śpię na kanapie :/

Dzisiejszym terminowym, pozostałym Mamusiom nierozpakowanym życzę ekspresowych akcji! Kornelcia, Iga, Kamila, Meliska (Szczęśliwa to już chyba urodziła, bo coś ucichła) do roboty!

Miłego dnia :)
 
Kitek - przekaż królewnie że ciotki BB czekają, może się zmobilizuje ;) a tak poważnie to życzę Ci aby szybko się zaczęło i szybko skończyło!

Dolga- oj racja, ciąża po hardcore to teraz przynajmniej spokój. Fajniusia i grzeczniusia. Jest ta lala, nawet jak głodna to nie płacze tylko się wierci i pomrukuje. No chyba że głód wielki a ja np w wannie to jęknie e idzie ją smokiem przytrzymać.

Co do żłobka to fakt przemyśl decyzję bo jak ma Ci starszak chorować i zaraz szpital w domu....ale z drugiej strony może nie chorować a Ty trochę oddechu mieć będziesz :)

Miłego kochane!
 
Chybra nam schodziła też skóra na stópkach i rączkach i na brzuszku, wyglądało to strasznie, smarowałam olejem kokosowym. Kąpany jest w oilatum od urodzenia.

Akat pępek przemywam octeniseptem, ale kąpiemy się codziennie a wtedy wiadomo pępek się moczy.

Paulka współczuję kolek.

My też po wizycie u ortopedy, wszystko w normie, mamy nosić się na żabkę i leżeć na brzuszku. Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry. Igor waży 3890:tak: (waga przy wyjściu ze szpitala 3400) a więc przez dwa tygodnie przytył książkowo tylko na cycu i jest 1,5 cm dłuższy.
Dziewczyny mam pytanie odnośnie szczepień. Będziecie szczepić normalnymi szczepionkami czy skojarzonymi? Ja zastanawiam się nad tym pentaximem.
 
Hej ja już po wizycie w szpitalu. ktg bez czynności skurczowej, szyjka 1,5 cm kanał szyjki przepuszcza 2 palce. I tyle...następna wizyta za 2 dni. Cieszę się ze coś się ruszyło chociaż lekarz powiedział ze dziecko ma dobre warunki więc się nie spieszy. Jak nie urodze w ciagu 7 dni to robią usg i decyduja co dalej.

Miłego dnia wszystkim :)
 
Witam!

Evvula ja będę szczepić skojarzonymi szczepionkami. Starsze dzieci też były nimi szczepione i wszystko było ok. Będę też szczepić Wojtusia na rotawirusa, bo starsze dzieci chodzą do przedszkola. Córka też była na to szczepiona, bo syn chodził do żłobka.

Kornelcia trzymam kciuki, by się szybko akcja rozpoczęła.
 
Dzięki asmi :)

Ja tez planuję szczepic skojarzonymi, rotawirus i jak odstawie od piersi pneumokoki i meningokoki u mojego syna pneumokoki bardzo pomogły na zapalenie ucha, od kiedy zaszczepilam skończył się problem z uszami.
 
Cześć mamusie rozpakowane i oczekujące. Przypominam że macie czas do soboty żeby się załapać na październik ; )
U mnie teściowa dziś ostatni dzień więc robie zmasowane porządki bo później przez kilka dni pewnie sobie palcem w tylek nie trafię :D
Dziś Nelly kończy miesiąc :o
Nadal mam krwawienie pologowe :/ trwa to wieki. Z L miałam spokój po 16 dniach...
Pogoda u bas jesienna a po zmianie czasu mam ochote zakopać się w pościel do odwołania.
Nadal czekamy na paszport a loty drożeją. .. rozważamy wyprawę samochodem.
Miłego dnia i skurczy!
 
reklama
U mnie tez cisza, nie dzieje sie nic a nic, moze tylko to ze jakos mniej sil mam na cokolwiek. Codziennie jestem z psem na 2-3h spacerze ale w tempie slimaczym. Ehh juz by sie moglo cos zaczac dziac. W nocy na siusiu wstaje conajmniej co godzine co jest bardzo meczace no i zadyszka mnie nie opuszcza. Mam wrazenie ze maly ma raczej ciasno tam juz. Jutro przychodzi polozna i wiem ze bedzie mi proponowac masaz szyjki ale poki co sie wstrzymam.
 
Do góry