reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hej
U nas wczoraj był gorszy wieczór. . Tzn młoda nie chciała zasnąć a ja byłam głodna i nie miałam cierpliwości jej lulac wiec się darla.... a K sobie w najlepsze grał. .. ostatecznie pozarlismy się aż miło... na szczęście rano mąż przeprosił i rozwód nam na razie nie grozi...
Chybra mało to pocieszające ale już miesiąc za nami a następne naprawdę szybko miną. .. Ja na kolki zakupiłam katetery rektalne bo słyszałam pozytywne opinie, własnej jeszcze nie mam bo nie musiałam jeszcze stosować.... podobno pomagają się odgazowac właśnie. ...
Zakupiłam tez ten delicol ale wstrzymuje się z podaniem bo młoda jedynie ulewa...
 
reklama
Doris haha jeju jak pięknie się czyta wasze wpisy, no normalnie uwielbiam i czytam sobie na sen :) Widzisz to jednak kwestia dziecka, a może ty za bardzo się denerwujesz

Mrowkaa to masz chłopa w domu :)

So_happy noo ładnie przybiera twój synuś, ja swojego odchudzam haha bo później będę musiała nosić rok takiego klocka :) waży jakieś 5700 albo i ciut mniej, odkąd zaczęłam mu dawać na noc butle to z wagą przystopowal

A ja wczoraj byłam u Lekarza, badał mi droznosc jakąś rurka, robił usg dowcipne i po powrocie rozbolal mnie brzuch jak na okres, aż musiałam wziąć tabletkę, no i dzisiaj znowu krwawienie :/ o co kazań, cy to po badaniu czy jak, chyba to nie okres jeszcze
 
Witam nocna pora.... Co za dzień. Dziś byliśmy u pediatry. Młoda wyłącznie jak wściekła. W badaniu fizykalnym wszystko ok. Mała waży 3660. Mamy skierowanie na bioderka. Jutro walczę z woreczkami bo mamy wykonać badanie moczu (w związku z ulewaniem), poproszę o jakieś rady. Na bolacy brzuszek i prezenie przy kupie mam podawać ptobiotyk BioGaia ProTectis Baby. Termin szczepienia wyznaczony.
Dziewczyny ja na obolałe sutki (mi to krew lala się strumieniem razem z mlekiem) polecam olej kokosowy, nie trzeba zmywać a super nawilża. Pobil nawet purelan i dla odciazenia sutkow nakładki medaleli. Po 3 dniach wyleczyłam sobie dzięki temu zestawowi cycki przy regularnym karmieniu :) Aaa no i od płaczu i prezenia się mamy malutką przepukline pempkowa. Martwić się?
 
macie racje że mamy specyficzne dzieci :) mój mały terrorysta też pochłania praktycznie mój cały wolny czas, ale jutro sobie odpocznę bo jadę do mamy na kilka dni odpocząć i babcia będzie bawić a starszy troszkę się podleczy bo od miesiąca ma katar...
 
Izka, So happy - no właśnie myślałam o tych sab, ale jeszcze poczekam, potestuję kilka rzeczy i wtedy zobaczymy :tak:
Ania kropla - a jednak jest to pocieszające, sama się tym pocieszam, że już miesiąc minął i kolejne również śmigną szybko, cóż innego zostało :-p
Paulka - ja chyba dziś skoczę do mamy to trochę odpocznę ;-)

Noc była nawet nawet, młody obudził się o północy i później o 5 i teraz słyszę, że się budzi. Bąki nadal są, ale nie takie straszne dla Niego chyba. Grunt, że już czwartek, czyli zaraz weekend heh , tylko odliczam do tego :-p
Miłego dnia :*
 
Zgadzam się zkamilą1983 i ciągle to sobie powtarzam w ciężkich momentach. Te dzieci już nigdy nie będą takie małe i tak bardzo potrzebujące naszej miłości i opieki. Zanim się obejrzymy to nie będzie można się doprosić o buziaka czy przytulenie, bo będą już"za duże"...więc tulić, nosić,głaskać,całować ile wlezie :-)
 
czesc dziewczynki
my dzis byliśmy u pediatry, szczepiliśmy sie na pneumokoki, mój prawie 3 miesięczny Igorek wazy 4260 i ma 53cm:-).
kolki niestety nadal ma, zwłaszcza ze zażywa żelazo i brzuszek go boli:-(, daje mu espumisan 100 i w nocy delicol ale niewiele pomaga( a moze pomaga bo bez niego byloby gorzej?)
 
reklama
Doris fragmenty twojego opisu małego to jakbym o sobie czytała [emoji4] w jakich dziwnych miejscach i pozycjach już zdążyłam karmić małego to niewyobrażalne :)

Mrówka piękna waga, masz już co dźwigać :)

Kamila niestety przy kp to głownie domowe sposoby leczenia. Zdrówka!
 
Do góry