reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No my z reguły odkładamy małą do łóżeczka i się udaje. Teraz sporadycznie bierzemy ją do siebie, ale na początku często z nami spała bo inaczej mieliśmy noc z głowy. Zazwyczaj spała albo na mężu albo obłożona rogalem tym do spania w ciąży, więc nie obawialiśmy się, że coś się stanie.
Lecimy na spacerek zaraz, skorzystać z tej pięknej jesiennej pogody :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak Wiola twoja juz miesiąc ma :) kiedy zaczeliscie ją oskladac?
Patrish ja staram sie o tym nie myslec niby rodzice instynktownie wiedzą że muszą byc delikatni.
 
No i przedstawiam Wam moją Lenke
 

Załączniki

  • 20161014_122526.jpg
    20161014_122526.jpg
    201,7 KB · Wyświetleń: 126
Aleee Wam zazdroszczę tych nieprzespanych nocy! :biggrin2:
U mnie wszyscy zaczęli schizować i mi się to udziela... jestem po ktg, tętno dobre, ruchy są, generalnie wszystko w porządku tylko skurczy brak :hmm: Rozmawiałam z położną i poradziła mi, że jak brzuszek zacznie bardziej boleć, albo zacznie to być regularne to wtedy pojechać do szpitala sprawdzić. Także obiecałam sobie, że nie będę się nakręcać tylko grzecznie poczekam do poniedziałku :)
 
reklama
Do góry