reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila a co ile masz te skurcze i ile trwaja?

Dziewczyny martwie sie bo moj maly robi malo kupki,wiec tak w szpitalu zrobil jedna porzadna dwie mniejsze i w sobote juz w domu raz a dzis mamy pn i nic tylko siusia dosc duzo i pruta ciagle czytalam w necie i to niby jeszcze nie sa powody do obaw ale slyszy sie ze dziecko robi w pierwsze dni kupe za kupa a moj nie..:(
 
reklama
Jak sa te kratki na wydruku to co 5 kartek jest skurcz.
Wyobraźcie sobie, że zostałam przyjęta o 15 ale nie należy mi się kolacja...Dobrze, że zanim tu weszłam kupiłam w sklepie coś do jedzenia...

Beatka a ja słyszałam od położnej, że na cycu to nawet też na tydzień jest ok :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka zadzwon do swojej poloznej tej która przychodzi do domu. Pewnie to nic strasznego, ale lepiej sie upewni. Moją chyba brzuszek boli, bo płacze i cała się pręży, wyslalam chlopa do apteki dla mnie po herbatke koperkowa moze i dla mlodej cos kupi.
 
20161016_163609.jpg
 

Załączniki

  • 20161016_163609.jpg
    20161016_163609.jpg
    799,2 KB · Wyświetleń: 298
reklama
Do góry