reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Pewnie tak. Bo często taka kolejność słyszałam. Ale swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest.

U nas trójek jeszcze nie ma i śmiesznie wygląda z taką przerwą ;-)
 
reklama
U nas właśnie przebudzenie, o dziwo mama pół godziny wcześniej niż córka :D piękna pogoda, słońce świeci, aż się chce wyjść na spacer tylko że...nie mogę, muszę kuźwa leżeć... Nie cierpię takiej bezczynności
 
Hej Hej - dziś piekna pogoda, weekend zapowiada się ciepło, oby nie było jak tydzień temu.
A ja sobie załatwiłam zatoki, dzisiaj jeszcze w pracy, ale nie wiem czy od poniedziałku nie pójdę na chorobowe jak mi nie przejdzie.
 
Łooooo ale wczoraj wieczorem było tutaj wesoło :)
i oby tak pozostało bo smutnych wiadomości już nie chcę tutaj czytać !!!

a ja cały czas borykam się z nudnościami i sennością bo tradycyjnie wczoraj o 20 już przytulałam się do podusi.

Co do miłości do teściowej proporcjonalnie do odległości zgadzam się w 100%, ponieważ mam tylko 2 km to wiadomo ....
właśnie wczoraj rano dostałam od niej OPR że we wtorek miałam wolne i nie raczyłam umyć okien, już na końcu języka miałam odp że to działka jej syneczka ale wolałam się ugryźć w język.


Dziewczyny a co do wątku brzuszkowego może zamknijmy go tak jak zrobiły to chyba majówki albo kwietniówki. Ja póki ten temat jest ogólnodostępny mam opory przed wrzucaniem zdjęć.
 
ann może w weekend zrobię takie doświadczenie ze zdjęciami :D
virtutti ja teraz z automatu codziennie budzę się o 6 rano, a moja młoda o 6:20, mimo, że mogłybyśmy do 6:45 pospać :) to słońce za oknem dodaje energii :)

Jak ja się cieszę, że jest piątek! Mimo, że mam pracę biurową, to teraz w ciąży wysiłek jak przy pracy w kamieniołomach :)
 
Dziewczyny jade zaraz od szpitala powiedzcie mi czy obumarła ciąża daje normalne objawy ciąży zdrowej?
Od wczoraj boli mnie brzuch ani nospa ani podwojna lutka nie pomogly i pojawila sie wczoraj krew. Siedze i rycze dzwonilam do ginki pow ze mam szybko przyjechac bo gdyby bylo samo krwawienie to spoko ale ten ból brzucha może wróżyć że ciaża nie żyje.
 
reklama
Neila ale nie musisz pokazywać twarzy przecież nikt cię po brzuchu nie rozpozna.

Ja codziennie jak się budzę automatycznie idąc do okna kładę rękę na brzuchu i on na prawdę już jest. Pamiętam że w pierwszej ciąży coś już w 4 mc było widoczne ale chyba nie aż tyle. W sumie zaraz zacznie się 4 mc.
 
Do góry