reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

To Zdjęcie to chyba przez brzuch było robione. Ale ostatnio mi robił badanie śluzu na tym fotelu co się nogi rozkłada to masakra myślałam że mi tam coś wyrywa ale chyba się starał być delikatny bo ciągle przepraszał 😄
 
reklama
Oto mój dzidziuś :) USG prenatalne we wtorek :)
Inked172256017_496616948032594_2573675511992297178_n_LI.jpg
 
Witam, czy można dołączyć jeszcze do prywatnej grupy? ❤️(Od ponad 2tyg czekam na przyjęcie mnie😊)
ze względu na to, ze nie napisałaś na forum ani jednego postu, oprócz powyższego, nie możemy Cię tak z bomby dodać na prywatny wątek, miałyśmy nieprzyjemna sytuacje i musimy w jakimś stopniu weryfikować kto się na niej znajduje
 
Witam, czy można dołączyć jeszcze do prywatnej grupy? ❤️(Od ponad 2tyg czekam na przyjęcie mnie😊)
Musisz kochana, nam się trochę przedstawić :) mamy bardzo fajną koleżeńską i zrównoważoną atmosferę i chcemy żeby tak pozostało, dlatego zanim kogoś dodamy to staramy się daną osobę poznać.
 
Dziewczyny, nie mam doświadczenia w temacie, może któraś coś podpowie.
Kiedy najwcześniej można ustalić płeć? Bo ostatnio na USG dzidziuś sie położył tak jakby na pleckach i tam widziałam "coś" między nogami🙂 ale bratowa mi powiedziała że to prędzej pępowina niż widoczne męskie narządy, a lekarz to w ogóle nic nie powiedział na ten temat a ja się nie zapytałam i tak dopiero rozkminiam w domu. Dodam że to już był skończony 13 tydzień.
Jak myślicie czy może być już coś widać?
 
Dziewczyny, nie mam doświadczenia w temacie, może któraś coś podpowie.
Kiedy najwcześniej można ustalić płeć? Bo ostatnio na USG dzidziuś sie położył tak jakby na pleckach i tam widziałam "coś" między nogami🙂 ale bratowa mi powiedziała że to prędzej pępowina niż widoczne męskie narządy, a lekarz to w ogóle nic nie powiedział na ten temat a ja się nie zapytałam i tak dopiero rozkminiam w domu. Dodam że to już był skończony 13 tydzień.
Jak myślicie czy może być już coś widać?
Mozliwe. Część dziewczyn już wie kto mieszka u nich w brzuszku, jak nie z usg to z Nifty :) Ja sie dowiedzialam dopiero w 20 tc poprzednio.
 
reklama
Do góry