reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny. ☺Chciałabym Was prosić o poswiecenie 3 minut i wypełnienia ankiety na temat żywienia kobiet w ciąży. Ankieta jest krotka a napewno pomoze przy pracy licencjackiej. Z gory dziekuje bardzo 😘
 
reklama
Cześć wszystkim :) Byłam ciekawa czy jest jakieś forum dla "współciężarnych" i trafiłam tu :D
Jestem Ola, jest to moja pierwsza ciąża, termin mamy na 13 październik. Nie mam jeszcze pewności co do płci mojego małego lokatora, ponieważ najpierw było podejrzenie, że będzie chłopiec, a teraz podobno jednak dziewczynka, więc dalej zaglądamy i czekamy na potwierdzenie 😊
Miło do Was dołączyć i dzielić ten niesamowity czas :D
 
Cześć wszystkim :) Byłam ciekawa czy jest jakieś forum dla "współciężarnych" i trafiłam tu :D
Jestem Ola, jest to moja pierwsza ciąża, termin mamy na 13 październik. Nie mam jeszcze pewności co do płci mojego małego lokatora, ponieważ najpierw było podejrzenie, że będzie chłopiec, a teraz podobno jednak dziewczynka, więc dalej zaglądamy i czekamy na potwierdzenie 😊
Miło do Was dołączyć i dzielić ten niesamowity czas :D
:D o czyli w te strone tez mozna. U mnie Chlopak, ale potwierdzal mi go gin juz ze 4 razy :p
 
U nas co próbujemy zajrzeć to jakieś szalone pozy przyjmuje :D Ostatnio taką ulubioną są nogi na głowie, na USG było widać, jakby maluszek cmokał stopę 😂 Może niedługo się wyjaśni, kto tam takie akrobacje robi 😊
:D no i super że takie dzieciatko aktywne. Z corka nie wiedzialam do 20 tc. Trzymala sie co wizyte za genitalia. A syn od razy jajcochy wywalil na ekran.
 
:D no i super że takie dzieciatko aktywne. Z corka nie wiedzialam do 20 tc. Trzymala sie co wizyte za genitalia. A syn od razy jajcochy wywalil na ekran.
Odważny synek, jak to się mówi "wyłożyć karty na stół" no to wyłożył jajcochy, żeby sprawa była jasna :D
A maluszek aktywny i ciekawski, zawsze jak coś nowego się dzieje, to od razu impreza w brzuchu, fikołki, kopniaki 😂 Ruchy czułam już między 16/17tc i każdy mówił, że na spacerze maluch będzie spać - nie sprawdziło się.. mój zawsze wtedy się budzi i psoci :D😂
 
Ostatnia edycja:
Odważny synek, jak to się mówi "wyłożyć karty na stół" no to wyłożył jajcochy, żeby sprawa była jasna :D
A maluszek aktywny i ciekawski, zawsze jak coś nowego się dzieje, to od razu impreza w brzuchu, fikołki, kopniaki 😂 Ruchy czułam już między 16/17tc i każdy mówił, że na spacerze maluch będzie spać - nie sprawdziło się.. mój zawsze wtedy się buzi i psoci :D😂
Moja córka też taka była i ja rozpiera energia za to całe noce śpi:) obecnie od 22 do 9. A ja lubię pospać:) ciekawe jaki będzie syn.
 
reklama
Moja córka też taka była i ja rozpiera energia za to całe noce śpi:) obecnie od 22 do 9. A ja lubię pospać:) ciekawe jaki będzie syn.
No to ładnie sypia 😊 Trzeba korzystać ze snu, bo nie wiadomo jak to w październiku będzie z nami hehe 🥴Też już jestem bardzo ciekawa swojego maluszka, jaki/jaka będzie, co będzie lubić itp 🤗
 
Do góry