reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Dzień dobry,
Na razie tylko się przywitam bardzo nieśmiało, po weekendzie zrobię drugą betę i zobaczę jak przyrost... Jestem w terminie z OM na 10.10. Dziś blade 2 kreski i beta 16, zobaczymy co tam z tego urośnie po 48h. Dzidziuś trzeci, w domku starsze rodzeństwo i córka 13 i syn 9, więc to prawie jakbym zostawała po raz pierwszy mamą, bo ja już wszystko zapomniałam :)
kochanie u mnie córka 18 i syn 15 skończone 😝😝😝 tak że i u mnie dość długa przerwa 🌝
 
reklama
Hej dziewczyny, ja znowu zaczynam się trochę martwić 😔 od wczoraj odczuwam nieco większe pobolewanie podbrzusza, czasem kłucie w jajnikach itp i dodatkowo od wieczora zauważyłam plamienie różowo -brązowe podczas podcierania się 😔
Nie panikuj, ale jedz na izbę przyjęć jak tylko możesz, jak najszybciej. Też mnie to spotkało, niestety krew też była i okazało się że przyczyną jest krwiak. Masz prawo jechać w takiej sytuacji i w razie czegoś najlepiej reagować od razu. Sam bol podbrzusza nie jest groźny, zależy w jakim nasileniu i czy miewałaś wcześniej mocny ból. W macicy i jej okolicach wszystko się zmienia, stąd to czujemy.
 
Hej dziewczyny, ja znowu zaczynam się trochę martwić 😔 od wczoraj odczuwam nieco większe pobolewanie podbrzusza, czasem kłucie w jajnikach itp i dodatkowo od wieczora zauważyłam plamienie różowo -brązowe podczas podcierania się 😔
jedź tak jak dziewczyny piszą , będziesz spokojniejsza
 
Hej dziewczyny, ja znowu zaczynam się trochę martwić 😔 od wczoraj odczuwam nieco większe pobolewanie podbrzusza, czasem kłucie w jajnikach itp i dodatkowo od wieczora zauważyłam plamienie różowo -brązowe podczas podcierania się 😔
Kochana jedz na sor tak jak dziewczyny piszą. Trzymam kciuki 💚✊✊
 
reklama
Do góry