reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja wczoraj miałam jakiś kryzysowy dzień … trochę mnie brzuch pobolewal i cały dzień mi się tak jakby przelewało a i humor tez jakos nie dopisywał, wewnętrzne rozdrażnienie. Dziś jest lepiej jest -8 i zamierzam isc z mężem na spacer do lasu dotlenić się, bo mam dość siedzenia w domu, a jeszcze tyyyyyle przed nami:)? A co u Was dziewczyny ??;)
 
Ja ostatnio jestem mniej aktywna.
Cały czas myśli krążą w głowie czy będzie ok. Odliczam dosłownie godziny do środowej wizyty. Tak mnie to absorbuje, że o niczym innym myśleć nie umiem.
Doszukuje się ustania objawów: piersi jakby już nie bolą wcale, tylko chwilami mam mdłości. Za to cały czas mam duży apetyt tylko czy to akurat jakiś objaw? Nie wiem.
Ehh.. niech ktoś mi tylko powie że ciąza to taki piękny okres w życiu kobiety;o
 
reklama
Ja ostatnio jestem mniej aktywna.
Cały czas myśli krążą w głowie czy będzie ok. Odliczam dosłownie godziny do środowej wizyty. Tak mnie to absorbuje, że o niczym innym myśleć nie umiem.
Doszukuje się ustania objawów: piersi jakby już nie bolą wcale, tylko chwilami mam mdłości. Za to cały czas mam duży apetyt tylko czy to akurat jakiś objaw? Nie wiem.
Ehh.. niech ktoś mi tylko powie że ciąza to taki piękny okres w życiu kobiety;o
Ja za duzo czytam co i jak i w ogole 🤦‍♀️ sama sie dobijam 🤦‍♀️🤦‍♀️ dlatego staram sie oczyścić głowę chociaż minimalnie
 
Do góry