reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pęcherzyk żółtkowy

KamaKr18

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam Was. Dziewczyny potrzebuje porady, pocieszenia.. W tamtym tygodniu byłam na pierwszym Usg. Lekarz potwierdził ciążę powiedział, że jest bardzo wczesna napewno młodsza ogólnie, że 6 tydzień.. Nie było widać zarodka. Kazał przyjść za tydzień wiec wczoraj pojechałam i niestety.. Zarodka dalej nie było.. Był tylko pęcherzyk żółtkowy, jak zapytałam się w którym jestem dokładnie tygodniu powiedział mi że nie wie, że ciąża bardzo wczesna i bardzo powoli się rozwija.. Jak nie ma zarodka to nie może powiedzieć który to tydzień. W poniedziałek jadę na badanie krwi i po 48 godzinach kolejne by widzieć przyrost. Ale moje pytanie do Was czy mam się czym martwić? Wczoraj pół myślałam czy wszystko będzie dobrze. Proszę Was o szczerość. Jest to moja pierwsza ciąża.

reklama

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A który to dokładnie tydzień według om? Jest szansa że owulacja mogła być później?

KamaKr18

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A który to dokładnie tydzień według om? Jest szansa że owulacja mogła być później?
Wg kalendarza 9, ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca. Tak owulacja napewno była później.. Tylko nawet nie powiedział mi lekarz w którym jestem tygodniu.. A jak ciąża młodsza to nawet kalendarzyk nie pomoże.

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Wg kalendarza 9, ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca. Tak owulacja napewno była później.. Tylko nawet nie powiedział mi lekarz w którym jestem tygodniu.. A jak ciąża młodsza to nawet kalendarzyk nie pomoże.
Ja miałam @ w tym samym dniu. Nie wygląda to dobrze. Moim zdaniem powinnaś zrobić bete i zobaczyć czy przyrasta i przejść się do innego lekarza.chyba że owulacja Ci się przesunela o 2-3 tygodnie.

KamaKr18

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja miałam @ w tym samym dniu. Nie wygląda to dobrze. Moim zdaniem powinnaś zrobić bete i zobaczyć czy przyrasta i przejść się do innego lekarza.chyba że owulacja Ci się przesunela o 2-3 tygodnie.
Tak zamierzam zrobić w poniedziałek pójść na badanie krwi i zobaczę przyrost. Pójdę odrazu do innego lekarza by mieć porównanie. Wiem tyle że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie. Dziękuję bardzo..

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Tak zamierzam zrobić w poniedziałek pójść na badanie krwi i zobaczę przyrost. Pójdę odrazu do innego lekarza by mieć porównanie. Wiem tyle że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie. Dziękuję bardzo..
Będę zrób jak najszybciej, nie musisz być na czczo. Bo na pewnym etapie beta już nie rośnie tylko spada i możesz zobaczyć w pon spadek A po co się stresować jak wszystko może być ok

KamaKr18

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Będę zrób jak najszybciej, nie musisz być na czczo. Bo na pewnym etapie beta już nie rośnie tylko spada i możesz zobaczyć w pon spadek A po co się stresować jak wszystko może być ok
[/QUOTE rozumiem zrobiłabym nawet dziś tylko problem jest w tym że jeśli zrobie dziś to następna bęte muszę zrobić w sobotę gdzie wszystkie placówki są zamknięte..

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Pęcherzyk żółtkowy Potrzebuję porady 11
M Pęcherzyk żółtkowy/ciałko żółte Potrzebuję porady 2
I USG 5t3d pusty pęcherzyk Potrzebuję porady 14
A Polip pęcherzyka żółciowego Potrzebuję porady 8
O Pusty pęcherzyk ciążowy a kolejne ciążę Potrzebuję porady 8
A Powiekszony pęcherzyk zoltkowy bez embriona Potrzebuję porady 18
aniolek254 Za mały pęcherzyk ciążowy Potrzebuję porady 507
K Pęcherzyk ciążowy, zółtkowy i płód Potrzebuję porady 23
Gusia 2106 Pusty pęcherzyk ciążowy Potrzebuję porady 7
K Splaszczony pęcherzyk ciążowy Potrzebuję porady 2
K Pęcherzyk nie pękł? Staramy się 13
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Pęcherzyk ciążowy Potrzebuję porady 9
Tysiek991 Za mały pęcherzyk Graffa Potrzebuję porady 7
F Problemy z pękaniem pęcherzyka. Potrzebuję porady 12
B Za mały pęcherzyk 7tc Ciąża, poród, połóg 63
B Za mały pęcherzyk 7tc Potrzebuję porady 4
M Pęcherzyk Graafa Potrzebuję porady 8
halfalive Dziwny kształt pęcherzyka ciążowego. Potrzebuję porady 44
N Ciąża ??? Potrzebuję porady 41
A 7 dc i pęcherzyk 15mm Potrzebuję porady 7
Czerwonatruskawka Pęcherzyk ciążowy a zarodek Potrzebuję porady 2
rena-chan Jak ginekolog wyczuwa pęcherzyk na początku ciąży? BB położna radzi mamom 6
Z Zarodek 9tydzien pęcherzyk 8tydzien BB położna radzi mamom 1
M 7mm pęcherzyk w 6 tc? Potrzebuję porady 10
K Pusty pęcherzyk Ciąża, poród, połóg 153
C Wczesna ciąża Potrzebuję porady 17
P Mały pęcherzyk Potrzebuję porady 13
Czerwonatruskawka Brak zarodka pęcherzyk 15 mm Potrzebuję porady 6
M Przyrosty BhCG poniżej normy, pęcherzyk w macicy. Proszę o pomoc. Potrzebuję porady 24
A Bhcg ponad 15000 brak pęcherzyka ciążowego Ciąża, poród, połóg 6
K 5 tydz 1 dzien pusty, mały pęcherzyk Potrzebuję porady 21
porcelana Jest pęcherzyk i ciałko żółte, nie widać zarodka. Grudniowe mamy 2018 36
C Zapadnięty pęcherzyk Potrzebuję porady 1
agula26 Za duży pęcherzyk, za mały zarodek i brak serduszka Potrzebuję porady 35
M Pusty pęcherzyk Ciąża, poród, połóg 12
Ewelina271990 Spłaszczony pęcherzyk na usg Potrzebuję porady 8
C brak zarodka przy wysokiej beta hcg Ciąża, poród, połóg 11
K Pusty pęcherzyk ciążowy Ciąża, poród, połóg 2
D Ciaza bezzarodkowa , pusty pęcherzyk płodowy Ciąża, poród, połóg 2
F Proszę o odpowiedz , pusty pęcherzyk :(:( Ciąża, poród, połóg 8
F Proszę o odpowiedz , pomocy , pęcherzyk Potrzebuję porady 18
K Pęcherzyk ciążowy, a brak zarodka Potrzebuję porady 6
K Podejrzenie pustego pęcherzyka ?! Ciąża, poród, połóg 27
S Beta hcg i pęcherzyk Ciąża, poród, połóg 12
Z Niewidoczny pęcherzyk Potrzebuję porady 61
Z Niewidoczny pęcherzyk Potrzebuję porady 0
Z Niewidoczny pęcherzyk Potrzebuję porady 0
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
E 5 TC, pęcherzyk jak łezka, niewidoczny zarodek i bóle brzucha, martwię się :( Ciąża, poród, połóg 4