reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

Mam pytanie zakupiłam soczek marchewkowy, jabłkowy i deserek z marchwi i marchewz jabłkiem i moje pyanie brzmi: co najlepiej na pierwszy rzut i ile tego mam podać. Tak jak pisała Myfa, czytałam ze to tak sie podaje dla dziecia narzonych alergią, więc sama juz niewiem ???
 
reklama
Ewako ja zaczynalam od jablka najpierw 1 lyzeczke zeby zobaczyc jak
jest tolerowane.Mysle ze najlepiej zaczac od jedno skladnikowego dania
w razie alergii od razu bedziesz wiedziala co uczula.
Natala ma juz za soba jablo,marchewke,soczek marchwiowy.Wszystko jej smakowało. :)
 
Dziewczyny jaka Wasze dzieciaczki maja temp.w dupce?ja Malej mierze i ma 37,6 (odejmuje sie 0,5 )wiec zostaje 37,1 ,wiec ciagle stan podgoraczkowy,tak?
 
Bartosz zjadł wczoraj jabłko i dziś ma wysypkę ??? ??? ???. Mam odczekać parę dni i spróbować na soczek jabłkowy Hippa? Czy lepiej nie podawać jakiś czas? Jak myślicie?
 
Ja w dupce nie mierze zawsze w buzi jej mierze i ma 37st.

Ewako ja bym sie wstrzymała z soczkiem moze nie mieć alergii ale poczekaj aż wysypka zejdzie !
 
I u nas 37 lub 37,1 st, ale czasmi troche i więcej np w ostatnie upały, tez wydawał mi się cieplutki, ale miał 37,3 st.

Tak Karolla, teraz poczekam aż wysypka zejdzie
 
reklama
Do góry