• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Pediatra - zalecenia

Misia ja kłade Natke na plecach ,delikatnie prostuje nózki i tak mierze od główki do stóp
nie jest to na pewno dokładne,dlatego napisałam ze w domu a nie w przychodni.
 
reklama
Aneta, Karolla jak wy mierzycie wzrost swoim dzieciom? :confused:

W sumie to tylko konsultacja, po niej się dowiemy czy będzie miał zabieg... eh, kurde, ale mam stresa, jeśli rzeczywiście trzeba będzie go "obrzezać"? :baffled::sick::-(
Misia u nas w przychodni jest urządenie kładzie sie dziecko nóżki prostuje i jest spacjalna miarka !
Słuchaj kochana jeśli bedzie potrzeba (mam nadzieje że nie) to dobry chirurg zrobi to tak że śladu nie bedzie wiec piszę że musi to być fachowiec bo nasza znajoma lekarka - chirurg mówiła że niestety są tacy co robią topo łatwiźnie i zamiast delikatnie naciąć skórkę to ją wycinają a czym samym obrzezają chlopca :wściekła/y: debile!
 
o matko... Karolla chyba zażądam żeby asystowała przy tym zabiegu, jeszcze wytną za dużo i spartolą mu w końcu bardzo potrzebny sprzęt :eek: nie no, mam nadzieję że trafię na dobrego chirurga, ale mam nadzieję że zabieg nie będzie potrzebny :happy:
 
Misia bedzie dobrze, szkoda mi tylko Wikusia bo niby nie zapamiet ale zawsze boli....


u ns katar kurna ech wapno, cebion krople i masc pod nos sama przypisalam Hubertowi .....
 
Misia bedzie dobrze, szkoda mi tylko Wikusia bo niby nie zapamiet ale zawsze boli....


u ns katar kurna ech wapno, cebion krople i masc pod nos sama przypisalam Hubertowi .....
 
Dzisiaj bylismy z malym u pediatry, bo od swiat nam kaszle i cieknie mu z noska. Myslelimy, ze szybko przejdzie,a to juz troche dlugo trwa. Ale wszystko jest ok. Kazal tylko zakraplac do noska sol fizjologiczna, co juz i tak stosowalismy. Stwierdzil rowniez, ze u malych dzieci przeziebienia trwaja dluzej niz u doroslych:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry