reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

Ja podałam wczoraj i dziś malej marchewke przetartą gdyż przy podawaniu lekow syropku zobaczyłam że moje dziecko nie potrafi jeść z łyżeczki
i dałam jej 5 łyżeczek marchewki a dziś reszte malutkiego słoiczka wczoraj kupka była pomarańczona i pierwszy raz nam sie zdarzyło że poszła w wannie w czasie kąpieli woda nam sie zrobiła w kolorze ultramaryny ;D
 
reklama
Tetka, ja wczoraj dalam polizac Marcelowi lyczeke z sokiem arbuza. Oblizywal sie jak szalony. Chyb ajuz mu nie bede nic dawala, bo potem mi go szkoda, jak chce jeszcze.
Dziewczyny, powiedzcie mi, od tygodnia daje malemu soczek jablkowy, i jakos tak w tych dniach ma inne kupki, tzn czesciej nawet 4 razy dziennie, ale malutkie. Czy to moz ebyc od soczku? Innych objawow ( wypypki ) nie ma. Moja mama mowi, ze te kupi to tez moge sie pojawiac przy zabkowaniu. Sama juz nie wiem.
 
Teo duzy chlopak,waga imponujaca,ja dowiem sie ile Natka wazy
28 06 bo wtedy idziemy na szczepienie

Asiu ja nie mam pojecia,moja Natka odkad wprowadzilam stale jedzonko robi papkowate
kupki codziennie,czasem 2 razy w dzien.
Ale synek mojej kolezanki wlasnie przy zabkowaniu czesciej robil kupki takie male kleksy...
 
A u nas dzis kupa była zielona i taka jakas błotnista ??? ??? ??? a za godzine jak zwykle zółto zielna. Juz sama niewiem co robic, jak podawałam Lakcid to i tak były takie same. A moze to od mleka? Jest z zelazem ::) ::) ::)
 
tetka1 pisze:
Rybka pisze:
Tetka opalać takie małe dziecko - chyba ta lekarz powariowała ???
Nie w takim sensie, zeby mial sie byczyc na plazy :) no i tez  nie w najwieksze slonce, ale zeby nie stronic od slonca i tak 10-20 minut wystawiac (oczywiscie z odpowiednia ochrona) coby kosci dobrze rosly,a musi je miec mocne coby dzwignac swoje duze cialko  :D

hm, a czy wiecie cos na temat arbuza, zapomnialam zapytac lekarke, a jakos nic ne znalazlam w necie, najbardziej interesuje mnie czy sa jakies przeciwskazania.


Buahaha a ja myślałam, że ci kazała małego opalać w dosłownym tego słowa znaczeniu buahahaha ale koza ze mnie ;D ;D ;D ;D
 
ewako pisze:
A u nas dzis kupa była zielona i taka jakas błotnista ??? ??? ??? a za godzine jak zwykle zółto zielna. Juz sama niewiem co robic, jak podawałam Lakcid to i tak były takie same. A moze to od mleka? Jest z zelazem ::) ::) ::)

Ewcia wiesz co, mój też takie kupska wali zielonkawo - błotniste, ale ja się tym nie przejmuję, bo to naprawdę rzadko się zdarza...

ja mam zmartwienie bo młodemu wyszło coś w rodzaju wysypki, no i zastaawiamy się co to może być, może od truskawek których ostatnio dużo żeżarłam ale też ostatnio dużo się pocił i mąż twierdzi że to potówki... eh, na razie obserwuję...
 
Dzięki Misia.

U nas nie było nigdy takie błota. A od dwóch dni Bartosz w ogóle nie chciał cyca. Przedwczoraj nic, wczoraj zjadł lewego az normalnie 3 minuty. No dzis z 15 min. jadł lewego, a przy prawym od razu ryk. Nawet na spiocha nie chce. Juz sama niewiem ??? :(
 
Karolla pisze:
Ja podałam wczoraj i dziś malej marchewke przetartą gdyż przy podawaniu lekow syropku zobaczyłam że moje dziecko nie potrafi jeść z łyżeczki

A ja mojemu dawałam lacidofil z kieliszka i się tak wycfanił, że jak go widzi to macha rękami, chce mi zabrać i wsadzić do buzi, a ja naiwna się cieszyłam, że dziecka do butelki nie ciągnie :p :D )

pierwszy raz nam sie zdarzyło że poszła w wannie w czasie kąpieli woda nam sie zrobiła w kolorze ultramaryny ;D

ultramaryna to niebieski- czym Ty, Karolla, dziecko karmiłaś ?? :)
 
reklama
Do góry