reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

reklama
No nie! To plaga jakaś chyba jest?!
Dzieciaki raz! dwa! trzy! do zdrowia wróć! ;-)

Igunia wczoraj ryczała jak wściekła i nic nie było w stanie jej uspokoić, bite pięć minut kombinowałam nosiłam, tuliłam, głaskałam i nic. Już chcialam ubierać się i do lekarza biec, ale gorączki brak i usłyszałam bulgotanie w brzuszku i :zawstydzona/y: bączki. W końcu położyłam ją na swoich kolanach i zaczęłam na boki kołysać i to dopiero pomogło. Dałam smoka i usnęła ale tylko na godzinkę i powtórka z rozrywki:rolleyes: Resztę nocy spała z nami, żebym nie musiała biegać ale i tak nie musiałam bo to był ostatni atak kolki. Po takich przebojach postanowiłam jedno na dłuuuuuuuuugi czas wykluczamy z diety buraczki!!!!

Z tego wszystkiego zapomniałam Tosieńce słusznej wagi pogratulować!!! Niczego sobie Ci się przybrało ;)
 
My po wizycie u pediatry i po szczepieniu. Mój dzielny chłopiec nawet nie pisnął. :-D
Więc tak... waga 8865 i 73 cm :happy:
 
Tosiu, ale rośniesz, wow :-)
A Misio to już facet prawdziwy,:szok: no ja nie wierzę, że Ty najmłodszy jesteś

U nas 8 kg, a co do wzrostu to pojęcia nie mam.
Lekarka dzisiaj zbadała Jasia i powiedziała, że ona nic nie słyszy, żeby się coś działo w "klacie", ale słyszała za to kaszel. Dostał flegaminę, syrop tymiankowy i więcej witaminy C no i tyle, chyba że dostał by gorączki to wtedy czopka mam mu dać.
 
O! I Misio pięknie rośnie;-) Co te dzieci jedzą?

Dziś Igę zmierzyliśmy rozciągając ją na przewijaku (jeszcze się mieści) jakieś 72 cm nam wyszło:-)
 
Mój skarbik znowu chory,tym razem złapała zapalenie oskrzeli,musi zazywac antybiotyk Zinnat,do tego flegamina i wit c.No i mam zwolnienie lekarskie na 10 dni.
Natalka jest strasznie marudna ,ciagle kaszle,w nocy mało spi.:no:
 
reklama
Do góry