reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Permanentny katar, krwawienia z nosa i chrapanie

leeeeeeee ale szkoda!!!!!! a juz mi sie mina usmiechala ;)
hmm... nie wiem dlaczego tak wywnioskowalam no ale...

mam nadzieje jednak ze bedziemy sobie tu czesicej klikac i glowa do gory moze z czasem opanujesz tamtejszy jezyk!

ja mimo za angielski opanowalam to zdarzaja mi sie wpadki :p i czasami okropnie sie wkurzam ze nie potrafie tak po prostu przekazac wszystkich swoich mysli no ale co zobic ? ;)
trzymacj sie cieplo i zagladaj tu jak najczesciej, ja pierwsz ciaze przechodzilam w " samotnosci" a teraz jest mi znacznie razniej....a... duzo wiecej dzieje sie na lipcowych mamach wskocz tam to zobaczysz jakie sympatyczne kobetki tam sie zadomowily ;)
buzka*
 
reklama
ahaahaa co do przybierania na wadze to.. przed ciaza wazylam 49-50 kg (do takiej wagi zjechalam po ciazy z TYmciem) a teraz waze 60 kg moja lekarka ostatnio zapytala sie jak ja to robie hmm... ale wg niej to malo przybralam no ale nie ma co sie porownywac do amerykanek hehe
waga wiec sie nie przejmuj po porodzie jesli zamierzasz karmic piersia bardzo szybko wrocisz do swojej wagi ;)
 
Monika, piszesz, że przytyłaś już 11 kg. Ja też jestem chudzinka (przed ciążą ważyłam 43 kg i zawsze miałam niedowagę) a teraz mam już 8 kg do przodu, ale z tego co czytałam to właśnie szczupłe dziewczyny przybierają więcej na wadze w czasie ciąży, żeby wyrównać tę niedowagę. Nie przejmuj się tym za bardzo, po porodzie będziemy się martwić jak to zrzucić :) a teraz to najważniejsze, żeby dbać o siebie. Życzę dużo zdrówka i żeby te wszystkie dolegliwości zniknęły szybko :)
 
Dzieki dziewczyny za slowa pociechy. Dzisiaj moje nogi jakby mniej opuchniete wiec z czekami na wyniki badan w optymistycznym nastroju. Chyba to glownie dlatego, ze nie siedze juz przy biurku w pracy przez minimum 8 godzin. Po urodzeniu mojego Malenstwa biore sie za siebie ale z dieta nie mozna przesadzac zeby nie stracic pokarmu a ja chce karmic naturalnie. Po urodzeniu maluchow musimy zalozyc oddzielny watek o tym jak pozbyc sie tych kilogramow.

pa
 
Monisu ja po urodzeniu Tymoteusza oczywiscie przeszlam na dieta ale dlatego ze karmilam piersia i nie wszystko mi wolno bylo pochlaniac ;)
maly wyciagal ze mnie baaaardzo duzo co tez odbilo sie na moim wygladzie, schudlam duzo, wazylam mniej niz kiedykolwiek przed tem, wlosy mi wychodzily garsiciami ale dosc szybko tez wszystko sie ustabilizowalo, wlosy odrastaly a figurce pomoglam jedzac czesciej i chodzac na silownie ;)
wazne jest by jesc zdrowo bo to sluzy i nam i maluszom
 
Mi rowniez wychodzily wlosy po pierwszym synu *bylo to lata swietlne temu wiec nic nie pamietam a do tgeo niebardzo bylam swiadomoa tego co sie ze mna dzieje bo bylam bardzo mloda. I szczerze mowiac mysle, ze to takze z powodu farbowania - napisalam o tym na inym watku. Zmienilam kolor drastycznie i bardzo oslabilam wlosy. Poza tym jeszcze nigdy nie widzialam dziewczyny, ktoraby tak jak ja wylysiala na czole i skroniach jak ja.... Na szczescie wlosy odrosly i nadal mam ich calkiem sporo :)
 
Do góry