reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Permanentny płacz i ból brzuszka

Dołączył(a)
29 Maj 2019
Postów
5
Drogie mamy nie wiem już co robić i gdzie się udać ze swoją 4 miesiączka córeczką. Od urodzenia byla karmiona piersią. Poza tym była pogodnym dzieckiem. Dokładnie miesiąc temu zaczął się koszmar malutka płacze przeraźliwie niemal cale dnie. W trakcie takiego ataku zwija się z bólu,kopie i wymachuje rączkami. Odwiedzamy lekarza za lekarzem,każdy z nich sugeruje nietolerancję któregoś ze składników mleka. Dokarmiałam Babilonem pepti zero poprawy,nitramigenem wymioty,lekarz zalecił odstawienie od piersi i podanie necate kilkugodzinne ataki płaczu. Córeczka przestała się bawić,nic ją nie interesuje,noszenie na rękach nie przynosi żadnego efektu nie uspokaja się nawet na sekundę. Od tygodnia płacze cały czas przed snem,po przebudzeniu aż do kolejnej drzemki z ok.2-5 min przerwami.Nie wiem już co robić i jak pomoc jej w tym cierpieniu. Czuje ze z moja psychika jest coraz gorzej,boje się każdego kolejnego dnia,ze będzie to samo. Może któraś z mam spotkało coś podobnego
 
reklama
Niestety wylądowalismy z malutką w szpitalu. Krzyk był nie do opanowania,usg wykazało niestrawioną treść żołądkowa zalegająca w jelitach. Zastosowaliśmy mini wlewkę dla niemowląt,wraz z kupka minal cały koszmar. (Niedtety okazała się smoliścir czarna). Necate wedle zaleceń lekarza jest w naszym przypadku do kategorycznego odstawienia. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi,pozdrawiamy cieplutko
 
reklama
Do góry