reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

reklama
ojjjjjjjjjjjj jakbym chciała....ale już nato nie licze. Przeszłam przez serię antybiotyków i różnych maści, fakt pomogło ale potem powoli wracało. A teraz szok:-D zobaczymy jak długo bo w zaawansowanej ciąży może być właśnie odwrotnie:zawstydzona/y:
 
Ja tez mialam w ciazy zawsze ladna cere, paznokcie i wlosy rosly troche szybciej. Ale niestety u mnie to potem mija. Ale ciesze sie ,ze ta ciaza przypada na lato, nie bede musiala kupowac przeogromnych kurtek, spodni itp. Wystarcza tuniki i legginsy ktore sie potem tez przydadza. (a widzialyscie juz tregginsy wlasnie sobie sprawilam sa to takie jeansy z miekkiego mat. uszyte jak legginsy)
 
Kurcze a ja zawsze miałam problemy z cera...wieczny trądzik a teraz??? Ideał:szok::szok::szok:


Kerna u mnie tym razem odwotnie.
Jakas obsypana jestem.
Włosy mi przestały wychodzic w koncu po porodzie.
myslałam ,ze odrzywka pomogła , a tu ciaza.:-D:-D:-D
Włosy zawsze w ciazy miałam jak bajjjka.:tak::tak:

sara pochwal sie. zarzuc linka.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mialam w ciazy zawsze ladna cere, paznokcie i wlosy rosly troche szybciej. Ale niestety u mnie to potem mija. Ale ciesze sie ,ze ta ciaza przypada na lato, nie bede musiala kupowac przeogromnych kurtek, spodni itp. Wystarcza tuniki i legginsy ktore sie potem tez przydadza. (a widzialyscie juz tregginsy wlasnie sobie sprawilam sa to takie jeansy z miekkiego mat. uszyte jak legginsy)

święte słowa o ciąży w lecie:) pierwsze dziecko rodziłam w styczniu...tragedia..ciuchów tona na sobie przez co czułam się większa niż byłam...drugie dziecko urodziłam w sierpniu, lekkie ciuchy i wspomnienia z okresu ciąży cieplejsze:)
 
u mnie może być mały problem z ubiorem na lato bo raczej w leginsach mi do pracy nie wypada śmigać, bede musiała zainwestować w jakieś spódniczki, tymbardziej że pracuje na 6 pietrze i lato jest taki skwar że aż mi teraz sie zrobiło gorąco
 
a ja się wyłamie i zacznę o rozstępach a właściwie jak ich uniknąć macie jakies polecone kremy i od którego miesiąca można je stosować bo wydaje mi się ze już powoli można zacząć o nich myśleć
 
reklama
a ja się wyłamie i zacznę o rozstępach a właściwie jak ich uniknąć macie jakies polecone kremy i od którego miesiąca można je stosować bo wydaje mi się ze już powoli można zacząć o nich myśleć


Wystarczy zerkąć kilka stron do tyłu:-)

Cera...idealnej to ja nigd nie miałam, ale to się w ciąży wyprawia to już jest jakaś apokalipsa. Z Hanią miałam taki trądzik ropny, że szok. Najgorzej było tuż po porodzie, oglądam zdjęcia i boję się samej siebie. Teraz też mnie wysypuje i to konkretnie, ale nie jest to aż tak ropny trądzik. Byłam w ciąży z Hanią u dermatologa, ale na nic to się zdało , bo dostałam delikatne kremy i peelingi, a te nie działały. Na szczęście po unormowaniu się karmienia piersią cera wraca do siebie, czyli czeka mnie jeszcze tylko jakiś rok z paskudztwem na twarzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry