reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i higiena naszych maluchów.

No ja wcześniej analizowałam w podobny sposób inne kosmetyki przeciwsłoneczne, i ten wydaje się OK, ma wiele rodzajów filtrów chemicznych, ale te bezpieczniejsze. Wydaje mi się, że powinien dobrze przed słonkiem chronić.

Moim bardzo skromnym zdaniem to jedna z ciekawszych pozycji na rynku kosmetyków z filtrami chemicznymi, szczególnie wśród tych w sprayu.

Są bezpieczniejsze kremy, owszem, ale one bazują na filtrach fizycznych, albo na składnikach naturalnych. One są niestety bardziej przykre w stosowaniu i to już wybór mamy, które wybierze. Coś za coś.

Wkleję tu linka, do topiku na innym forum, na którym zaczęłam rozpisywanie składów kosmetyków przeciwsłonecznych dla dzieci. I tylko przeciwsłonecznych, bo resztę już rozpisuję sobie na komputerze pod kątem tej swojej strony :tak:
Filtry przeciwsłoneczne - analiza składu - bangla.pl - opinie o produktach dla dzieci
Ten topik wyszedł sam z siebie, i był inspiracją do robienia czegoś na swoje konto :tak:
 
reklama
o matko, człowiek się oderwie od komputera na długi weekend, a tutaj taka twórczość na forum :) Agnieszka H. dzięki za szczegółowe opisy. Nawet sobie człowiek sprawy nie zdaje, co w takich kremach SPF siedzi i co jak działa. Poczytałam sobie o tym Antheliosie i chyba warto w niego zainwestować:) teraz jeszcze muszę coś znaleźć dla siebie i męża.
 
Zobaczcie też na tamten topik, do którego link wlepiłam, tam są inne filtry dla porównania, będzie można bardziej świadomą decyzję podjąć.

Niektóre są takie syfiaste, że włos się jeży :szok: że takie coś dla dzieci dopuścili. A co musi być w kosmetykach dla dorosłych? Zapewne jeszcze gorsze, ale na to nie miałam czasu jeszcze patrzeć, najpierw dzieciowe, żeby sobie mamy już korzystały.
 
o raju, nie wiedziałam, że to az takie szkodliwe moga byc te filtry:szok:

Anieszka a co myslisz o Balsamie do opalania dla dzieci SPF 25 i 30 firmy Soraya:eek: dodam, że mój maluszek ma AZS (znacznie juz zaleczone) i zrobiłam test na malym fragmencie skóry i go nie uczulił ten balsam. A muszę koniecznie coś mieć bo we wrześniu wypoczywamy w Grecji:-)
 
rosmerta - potrzebuję tylko skład tych balsamów.

Chciałabym, żebyście tylko wiedziały, że te cyferki to nie jakieś moje wymysły czy subiektywne oceny, że one pochodzą z cosmeticsdatabase.com, które jest bardzo wiarygodnym źródłem, ponieważ ma porządne odnośniki literaturowe (do pism naukowych, takich w jakich się publikują pracownicy wyższych uczelni) i ustandaryzowaną procedurę oceniania.

Co do innych kosmetyków to też już bardzo wiele opisałam, i wprost nie mogę się doczekać, by Wam to pokazać. Mam już wykupioną domenę, tylko mąż-informatyk musi mi pomóc stronę zmontować :tak:
 
reklama
Witam:-)
Mój synek Kordian w lipcu kończy 2 latka ale do tej pory nie wyrósł mu ząbek ( dola 2jka) :confused: reszta ząbków jest oki .
wiem że czasem ząbki rosną w innej kolejności ale z nie wyrośniętym ząbkiem sie jeszcze nie spotkałam :confused:
Czy któraś ma podobny problem ? :confused: martwię się że w ogóle mu nie wyrośnie:-(
Pozdrawiam:happy2:
 
Do góry