reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja noworodka

KlaudynaD.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2019
Postów
26
Drogie mamy, mam takie pytanie, niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko i spotkałam się z krytyką moich koleżanek, którym powiedziałam, ze nie kąpie dziecka codziennie ani nie używam codziennie balsamów do ciała, robię to tylko po kąpieli. Codziennie myjemy tylko buzię, rączki i miejsca intymne po zmianie pieluszki. Ponadto nie używam mnóstwa kosmetyków, staram sie tylko naturalne z dobrym składem i dość wczesnie byliśmy na spacerze, króciutkim, ale aż żal mi byo tego słońca. Czy robię coś nie tak?
 
reklama
reklama
no właśnie nadal nie balsamują, ma taką delikatną skórkę, że uważam to za zbędne. Raz, dwa razy na tydzien oliwką z prostym składem i buzię jak idziemy na spacer kremem
 
Nie widzę nic przeciwko temu żeby kąpać dziecko co dwa bądź trzy dni. Jesteś mamą wiesz co dla dzidzi najlepsze. Ja osobiście córkę od zawsze kąpię codziennie ale to sprawa inwidualna. Każdy robi jak uważa :) jeżeli nie widzisz potrzeby nie musisz codziennie kąpać :-D i tyle
 
Do góry