reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Bartyś Mikołaj śpi pod kołderką. Ma ją na wysokości klatki piersiowej. Ubrany jest zawsze w body z długim rękawkiem i ... pieluszkę! :laugh: Bez skarpetek, spodenek i tym podobnych...Myślę, że to porównywalna sytuacja, bo ma rączki na wierzchu...Ja uwazam, że taki ubiór Kamilkowi wystarczy!
 
reklama
Mam pytanie w czym pierzecie ubranka? Ja wciaz piore w platkach mydlanych i sie zastanawiam czy nie przejsc na normalny proszek?
 
Pati i dopieraja Ci sie w tych platkach??? nie ma u Was proszkow dla dzieci ? Ja piore wciaz w jelpie i lovelli ale jak sie skoncza opakowania ktore mam chce przejsc na persil sensitive. Czy ktoras juz to zrobila?
 
Pamciaw dopieraja sie bez problemu. Na poczatku, kiedy moje mleko bylo zolte zostawaly czasem plamy, ktore potem namaczalam w Napisanie do pieluszek i ladnie wszystko schodzilo. Chcialabym przejsc na proszek i plyn do plukania, bo po tych platkach ubranka sa szorstkie. Wlasnie czy ktoras uzywa plynu do plukania? A co do proszkow dla dzieci to nie udalo mi sie takowego znalezc. :p
 
Patrycja ja od jakiegos miesiaca piore w persilu nie dla dzieci :D :D obserwuję małego nie miał żadnej reakcji i tak już zostałam
 
ja też piorę w Jelpie na razie, ale parę razy testowo wyprałam w Persil Sensitive i nic nie było, więc ok. Paaricia jak to nie ma proszków dla dzieci??? niemożliwe??? a płatkami to ręcznie pierzesz?

Bartyś ja w nocy mam "pancernego" Stasia ;D - body z krótkim, cieniutki pajac, pielucha Huggies na to majteczki Dry Nites (nie śmiejcie sie, ale odkąd je stosuję ani razu nie było przesikiwania, może ma cieplutko w nerki i stąd), śpiworek i na to cienki kocyk, jak jest zimno to jeszcze kołderka.
 
ana - no ja nie znalazlam a w szpitalu mi polozne mowily ze nie ma proszkow dla dzieci i mam prac w normalnym. Znalazlam jeden delikatny proszek do welny no i te platki i zdecydowalam prac w platkach. Ach no jasne ze w pralce piore! :laugh: Gdybym miala prac recznie to juz wieki temu przeszlabym na zwykly proszek. :laugh:
 
Ja narazie piorę w resztkach loveli, ale wiekszość rzeczy jest prana z wszystkimi w zwykłym proszku i płynie do płukania i małej nic niejest ;)
Weronika ostatnio spi w samych bodach i pod kołderką, ale strasznie sie rozkopuje i marznie, bo juz drugi raz z rzędu przesikała pieluche, a nigdy tego nierobiła i chyba będe musiała przerzucic si na spiworek :p :)
 
reklama
Ja czesc ciuchow piore w Bobasie,ale te co zanosze do mamy do pranoa to w zwylklym i nic Hani nie jest.Nawet juz wczesniej.Moze ze dwa miesiace miala i ciuszki miala w Vizirze wyprane i nic.

Ja tez mam taki spiworek,ale Hania tylko raz w nim spala,bo schowalam do ppolki i zapomnialam o nim.Bartys wielki dzieki za przypomnienie o nim!!No i bez spioszkow i skarpet tylko przykryta kocykim.Dzis spala tylko pod jednym cienkim kocem,bo tesc napalil,bo tesciowa mowila ze zimno!!

AA tesciowa wczoraj(bo bylo zimno 20 st) kazala ubrac 4 letnir prawie dziecko w spodnie i rajstopy!!Masakra!!!
 
Do góry