reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Natalia gabip@wp.pl
No ja też myślę że zepsuć się raczej nie zepsuło a zastój chyba to nie był bo mnie cycek nie bolał specjalnie ale jakby twardszy był niż ten drugi a wogóle to z tym cyckiem mam od początku taką jazdę bo mnie prawie zawsze bolał jak mały z niego jadł :(
Moskito to ja już nie sprawdzam czy leci od dzisiaj żeby się nie denerwować ;D no ale wraca na szczęście wszystko po malutku bo jeszcez przed chwilką sprawdzałam i leci ;D wow a nawet tryska hehe
 
reklama
Gabi Nooo, super ze juz powoli wraca do normy wszystko ;D ;D ;D ;D daj znać jak kryzys całkiem minie - pocieszymy sie razem ;) ;) ;) no to juz niedługo czekają cie przespane nocki(w miare przespane) ;D ;D ;D
 
Gabi[/] artykuł wysłałam. Cieszę się, że już jest lepiej. Odnośnie żółtego mleczka to tak sobie pomyślałam, że może też masz śmietanę w cyckach jak Ziemzia, co? ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Dziewczyny mała od wczoraj niezrobiła kupy, ale dostala wczoraj oprócz piersi raz butle ze sztucznym bo mnie niebyło długo w domu. Myslicie że to d sztucznego ma problem z kupą??
 
Agnes raczej tak od sztucznego mleka, mój Filip też pije sztuczne mleko i robi kupki raz na trzy, cztery dni ;D
 
Dziewczynki jak wiecie miałam kryzys laktacyjny....i w sumie nie wiem czy jeszcze mam czy nie. Mi sie wydaje, ze jeszcze mam mało mleka, Kacper w ciągu dnia potrafi co 1,5-2 godziny dopominać sie o cyca i czasmi jak już wydoi oba cycki to jeszcze marudzi i musze uspokajać go smokiem ::) , najgorzej jest wieczorem i czasami musze go dokarmić butelką (ściągniętym wcześniej mleczkiem a raczej wyciśniętym po wielkich zmaganiach z laktatorem ::)). W nocy jednak przesypia 3-4 godziny, ale w nocy też jak ja odpoczywam to mam więcej pokarmu. Więc nie wiem czy to tak ma być czy jeszcze coś jest nie tak ::). Kacperek ładnie przybiera na wadze, jak wychodziliśmy ze szpitala to ważył 2920 a 2 tygodnie temu jak się ważyliśmy to już 4610 :), zobaczymy jak bedzie dalej.... ::)
 
Paula mam dokładnie ten sam problem - nie wiem czyjuż mam wystarczająco dużo mleczka. Ingusia wprawdzie już nie płacze jak się mleczko skończy, ale troszkę szarpie cycka, łapie i wypluwa, nie wiem co to ma znaczyć, czy się najada czy nie. :-[
 
Lena tez szarpie i bawi sie cyckiem, czasem placze. Ale sie najada. Na pewno bo przybiera na wadze, no i spi spokojnie potem.
 
reklama
Do góry