reklama

pieluchy wielorazowe- ponownie

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez mama_Babla, 5 Sierpień 2013.

1. mama_Babla

mama_Babla Zaangażowana w BB

Witajcie,

Wiem, że pewnie tematów tego typu było już sporo, ale postanowiłam zacząć raz jeszcze, bo szukam konkretnego rozwiązania. Chciałabym zacząć przygodę z pieluchami wielorazowymi, początkowo chcę kupić 2-3- sztuki i spróbować zakładać Małemu na noc. W związku z tym mam pytania:

1. czy kieszonka jest dobrą opcją?
    2. jeżeli tak, to jaka? (chodzi o materiał)
    3. czy dostępne na allegro niedrogie produkty typu PUL na zewnątrz, mikropolar w środku są dobrym rozwiązaniem? Są najtańsze ale z reguły szyte w Chinach. Czy wewnątrz bambus a na zewnątrz?
    4. jaki wkład będzie najlepszy na noc?
    5. Co sądzicie o tej firmie? Znacie?

Pozdrawiam

2. brackiee

brackiee Fanka BB :)

Cześć
    Ja też szukam informacji na temat pieluch wielorazowych.Postanowiłam że moja córeczka od razu po powrocie ze szpitala bedzie pieluchowana właśnie wielorazowkami
    Ja na obecną chwilę mam kupiony taki zestaw:
    8 Washable Reusable Pocket Cloth NAPPY Diaper+16 insert | eBay
    mam zamiar zakupić jeszcze 1 taki zestaw.
    Dziewczyny doradzały mi żeby kupic reczniczki w ikea i je też można składać i wkładac do środka tak samo jak pieluszki tetrowe.
    Ja wychodzę z załozenia że na zasadzie prób i błędów nauczę się jak robić żeby było dobrze

3. reklama
  4. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

Najlepsza na noc będzie bambusowa formowanka z otulaczem np PUL. Polecam Ci bambusowy Puch pupeko- Polska firma. Dwie - trzy takie formowanki i nie musisz się o nic martwić. To jest beton. Kieszonki to niepewna sprawa, a zwłaszcza chińczyki.

Poleć forum