reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
Lilka, jak bys przeczytala kilka nastepnych stron, to bys nie kupila Fitti... ;)

ale powaznie... bylo juz o nich troszke... wpisz w wyszukiwarke "fitti" i Ci troszke opinni wyskoczy, nie musisz przegladac wszystkich watkow o pieluchach... :)
 
no to pewnie nic dobrego ;) o nich

no faktycznie cerata ze hej
dzisiaj pierwszy dzien jak Mili je ma i juz okolice cipusi sa lekko zaczerwienione mimo ze zmienialam pampersa jak byl prawie lekki ::)

kurcze sie wykosztowalismy,teraz tyle wydatkow bo wlasnie idziemy na wynajem od poniedzialku
i aby nie tracic 50zł na jumbo packe to sie rzucilismy na jakies Fitti ::)

dobrze ze jescze troszke i wyplata :)
ja tam wole kupowac lepsze coreczce niz takie cos

no i wogole one sa.....kwadratowe
no wiecie utrudniaja chodzenie dziecku

jakby co nie polecam
ewentualnie jak $ sie w portfelu skoncza

kurcze drugi raz w ciagu roku kupilam inne pieluchy niz Pampersy i sa do d....
 
A czy któraś z was używała z Lider Pice? bo sa u nas w geancie i cena kusząca ale nie znam nikogo kto by ich uzywał czy choćby próbował?
 
Super są te pieluchy z Dada tyle samo kosztują co pampersy jak dla mnie uważam, że dada sa lepsze od pampersów więc będę je kupować pampersy na bok.
Dada
Z tyłu na pleckach mają gumkę wieć się trzymają ( pampers tego nie posiada)uważam, że są chłoniejsze włożyłam palec w 2 rodzajach pieluszek Doda miała sucho pampers był mokry koleżanka mi powiedziała, że tak jest bo pampersy mają balsam i dlatego mokro no nie wiem. Ten wkład w środku pieluszki u dady jest na całej powierzchni w pampersie wkład jest na przodzie i troszkę z tyłu.Następna rzecz te w środku boczki w dadzie są milutkie w dotyku i mają wieksze otworki by przepuszczało powietrze. Pampers jest przeciwienstwem. Co jeszcze? Rozciagnijcie pampersa i puście gumka taka rozciągnieta taki pampers rozlazły u dady gumka w środku super zgrabiutko się trzyma ciałka. Co przemawia u mnie tylko za pampersem są szerokie rzepy i jest ten niby balsam. Muslałam, że pampersy są bardzo dobre myliłam się może kiedyś były
 
a ja sie z tym nie zgodze
testuje drugie pieluszki biedronkowe i jak dla mnie to ........ :p :p :p

te Fitti to porazka!!!!! same minusy
-nie przepuszczaja powietrza,sama folia
-rzepy porazka....przypominaja bardziej tasme klejącą
-w nocy wyglada tak ze córcia ma mokro wokol siebie a pampers........jest lekki ::) nie rozumiem tego bo sprawdzalam i sa dobrze zalozone ::)
-nie sa chlonne....

Dada to odparzenia u mojej corci,nie przepuszczanie powietrza
sa jakies twarde
nie przemowily do mnie

tak jak pisalam Pampers to dla mnie klasa
pieluszki sa miłe w dotyku,przepuszczaja powietrze
sa profilowane,a np.Fitti to kwadraty ::)
miedzy nozkami pewnie przeszkadzaja malutkiej w jakis sposob

a to jest gumka z tyłu.....ja uzywam pampersow od ponad juz roku i nie widze szczegolnej potrzeby aby była ta gumka z tyłu
w Dadzie sa i w Fitti tez i nie widze zadnej roznicy czy gumka jest czy nie

jak dla mnie Pampers to nr 1
 
Dla mnie najlepsz jest rossman bordowy a teraz podobno ulepszony i nowe pampersy ze streczami bo w starych własnie brakuje mi gumek. i Rossman ma chłonniejszy wkład pampers czasem przecieka w nocy

Fitti to tandeta nie wypowiadam się a dada takie sobie
 
Jak kto woli każde dziecko jest inne ja wiem, że pampersów już nie będe kupować beznadzieja a ta gumka z tyłu dla mnie pomocna bo przy pampersie moja mała ma go na pośladkach spada jej z plecyków może jewt za mała czu chuda nie wiem ale dada najlepsze.
 
Wypowiadałam sie wczesniej juz na ten temat,gdy moj Dominik mial jakies 5-6 miesiecy i teraz napisze tak;gdy byl mlodszy i nie ruszal sie tak bardzo jak teraz Dada byly idealne,uzywalismy tylko i wylacznie Biedronkowych,ale teraz kiedy nie usiedzi na miejscu niestety Dada nie sprawdzily sie, spadaja z pupy i przeciekaja,wiec wrocilismy do Pampersow :) Ale Dada dla maluchw jak najbardziej ok ;)
 
reklama
odkąd tymek zaczął pełzać, raczkować i wstawać dla nas najlepsze okazały się huggies super flex. kupujemy w kaufalndzie po 35 zł za pzckę 66 pieluszek. wychodzą taniej nż dada czy pampki nawet a są SUPER!
 
Do góry