reklama

pierwsza ciaza

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez katarina, 25 Styczeń 2005.

1. katarina

katarina Gość

Jestem prawdopodobnie w ciazy - zrobilam 3 testy ciazowe imam podwyzszona temperature (pow. 37 st) :lol:
    Mialam usg dopochwowe,ktore nic nie wykazalo- moze to jeszcze zbyt wczesnie- mysle ze to ok3tydzien.
    Martwi mnie jednak to ze caly czas plamie, moze niewiele ale ...
    Podzielcie sie ze mna wrazeniami i odczuciami.
    Martwie sie ze cos jest nie tak :?: .

2. Blanus

Blanus Wrzesień'05 i Czerwiec'08

Witaj! :)
    wydaje mi sie, ze powinnas pojsc do lekarza i zrobic badania krwi i moczu - jesli testy pokazuja ciaze, to tym bardziej bedzie ona widoczna w badaniu krwi - hormon hCG. A kiedy powinnas miec miesiaczke? Wiesz te testy sa juz tak czule, ze nawet kilka dni po zaplodnieniu jajeczka pokazuja. Ja tez tak mialam - pierwszy test zrobilam wlasciwie 7 dni po moich scisle wyliczonych dniach plodnych i pokazal mi (slabiutka ale...) druga kreseczke. Poczekalam jednak na miesiaczke, spoznila sie tydzien, jeszcze raz test i druga kreska wygladala, jakbym ja poprawila flamastrem (tak twierdzil moj maz ;)). Jesli plamisz, koniecznie idz do lekarza i zrob badania.

Pozdrawiam Cie i na pewno wszytko bedzie dobrze :)
    b.

3. reklama
  4. Ula77

Ula77 Początkująca w BB

ja mam termin na 17 wrzesien ale sie troche martwie..mam co 2 dni bole podobne do miesiaczkowych a jak one ustepuja pojawia sie slabe krwawienie, potem nic i od nowa bole..lekarz powiedzial mi ze tak moze byc ale mi to wszystko bardzo psuje nastroj i tak sobie poplakuje co chwile..czasem pomaga. Jest tu jakas mama ktorej sie to zdarza?

5. Anik

Anik Gość

Ula77
    a lekarz nic ci nie dał na te bóle? Ani No-Spa ani Luteiny?
    Może zadzwon do jakiegoś lekarza by to zweryfikować.
    Trzymam kciuki.
    a

6. katarina

katarina Gość

dzieki Blanus za wsparcie!!!
    bylam w szpitalu od 27.01 ale juz jestem w domeczku i wypoczywam.
    kasia

7. Blanus

Blanus Wrzesień'05 i Czerwiec'08

Dbaj o siebie, tzn. lez, czytaj, sluchaj tego co lubisz, rob wszystko co Ci sprawia przyjemnosc. Bedzie dobrze :)

pozdrawiam,
    b.

8. Ula77

Ula77 Początkująca w BB

Z przykroscia musze zawiadomic drogie kolezanki i szczesliwe mamy ze moj termin na wrzesien 2005 jest juz nieaktualny...Stracilam moje malenstwo w 9 tyg. :-[

9. Anik

Anik Gość

Ula 77
    Boże, strasznie mi przykro..... trzymam kciuki abyś szybko do nas wróciła.
    Ściskam mocno.
    A

10. reklama
  11. Ma-dzik

Ma-dzik Fanka BB :)

Ula przykro mi bardzo. Nie wiem co powiedzieć. :( Trzymaj się dzielnie i może już niedługo znowu dołączysz do oczekujących. :(

12. Misinka

Misinka Początkująca w BB

niedawno się dowiedziałam....mam termin na wrzesień, nie ogarnęła mnie jednak radość, powinnam się cieszyć - nie mam mdłości (wcale) ani wyprysków na twarzy, a jednak tak bardzo przeraża mnie myśl macieżyństwa, że nie potrafie sobie z tym poradzić...czy Wy też tak macie..?

Poleć forum