reklama

Pierwsza miesiączka po poronieniu

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez olciak82, 10 Kwiecień 2012.

1. olciak82

olciak82 Początkująca w BB

Czesc!
    Wczoraj dostałam 1 miesiączkę , dokładnie 4 tyg po poronieniu i łyżeczkowaniu, niepokoi mnie jedynie to, że miesiączka jest bardzo obfita... nie pamiętam żebym kiedykolwiek taką miała, dodam , że nie mam problemów z krzepliwością krwi , po zabiegu krwawilam , dobę , w drugiej mialam jedynie delikatne plamienia , po tyg podnosilam siostrzenice i plamienie wrocilo na 3 dni i znow ustalo... teraz jest to czysta krew, taki jasny czerwony kolor, bez jakichkolwiek skrzepów czy innych "brudow". Czy jest to mozliwe i po zabiegu ta 1 miesiaczka tak moze wygladac , ile moze trwac ??

2. anulka18071987

anulka18071987 Fanka BB :)

Powiem tak, pierwsza miesiączka po zabiegu jest rożna ja akurat miałam podobna do twojej wszystko się złuszcza i oczyszcza, jedyne co mogę powiedzieć to ciesz się że pojawiła się tak szybko.Gdyby jednak trwała zbyt długo proponuje udać się do lekarza.

3. reklama
  4. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

A ja czekam na pierwsza @ po poronieniu :-(Dzis 27 dc a cykle mialam 25-26 dniowe. Poczekam jeszcze tydz i umowie sie do lekarza.

5. martaik

martaik Fanka BB :)

wydaje mi się że to normalne, kiedy poroniłam pierwszą ciążę miałam tak samo, kolejna miesiączka była już normalna

6. olciak82

olciak82 Początkująca w BB

no to mnie troche uspokoilyscie! Przestraszylam sie bo tak nigdy do tad nie bylo ... :/ moja córcia rozpoczynalaby wczoraj 6 mc zycia "plodowego" ;( i tego dnia dostalam @. Moze to jakis znak :) mam nadzieje, ze bedzie ok, narazie z badan nic nie wynika... :/ dalsze w toku...
    Ja niestety musze czekac na przedluzenie 3 juz umowy (wiec na stale) i potem dopiero bedziemy mogli sie znow starac :/ juz odliczam miesiace a pozostalo ich [​IMG]

7. dorisa78

dorisa78 Początkująca w BB

hej dziewczyny, nie wiem czy się martwić czy nie wizytę u gina mam za dwa tygodnie. 6 tygodni po zabiegu łyżeczkowania dostałam okres ale trwał 3 dni i był bardzo skąpy w kolorze jasno czerwonym wyglądał tak jak mój pierwszy kiedy miałam 14 lat. słyszałam że zwykle dziewczyny po poronieniu i zabiegu maja obfity okres. Miała któraś może taki przypadek jak mój??

8. Neta81

Neta81 Fanka BB :)

Ja dostałam pierwszej @ po zabiegu po 4 tyg, o ile to była faktycznie @ bo przypominało raczej plamienie kilkudniowe. Ale podobno ten pierwszy okres może być właśnie albo bardzo obfity albo bardzo skąpy. Ponieważ to plamienie było w terminie okresu więc myślę, że to jednak to. Dorisa myślę, że nie masz się czym martwić.

9. kindzi02

kindzi02 Fanka BB :)

ja dokładnie miesiąc po zabiegu łyżeczkowania dostałam niby-okres (14 lipca). To było chyba 3-dniowe plamienie, bolało jak cholera. Właściwy okres dostałam na początku sierpnia. Bardzo mocno krwawiłam i tak jak piszesz Olciak82 krew była jasna, czysta, pierwszy raz taką miesiączkę miałam odkąd pamiętam...Teraz miesiączki są już mniej obfite, ale za to bolesne...

10. reklama
  11. dorisa78

dorisa78 Początkująca w BB

dzięki dziewczyny za szybka odpowiedź, z braku wiedzy na ten temat człowiek nabija sobie do głowy różne rzeczy i się zamartwia. Mam nadzieje że jest wszystko ok :)

Poleć forum