reklama

pierwsza @ po porodzie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez kamonkazz, 6 Lipiec 2005.

1. kamonkazz

kamonkazz maj '05 i luty '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy któraś z Was dostała już miesiączkę po porodzie?
    Wydaję mi się,że ja właśnie mam okres, ale czy to nie za szybko?? Dokładnie 6 tyg po porodzie. Wcześniej prawie już nie miałam upławów i tu nagle krwawienie (zaznaczę, że nie po stosunku - mamy wprawdzie pierwsze UDANE próby za sobą, ale to akurat nie to). Przestarszyłam się, bo nie bolał mnie brzuch w ten specyficzny sposób, tylko "gnótł" mnie prawy jajnik. Dziś jest 5y dzień, leci raz słabiej raz silniej. Poczekam jeszcze, a jak sie nie skończy po tygodniu to pędzię do lekarza.
    Jak to jest u Was?
    Pozdrawiam :)

2. MiriannaK

MiriannaK Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej:)
    ja jeszcze nie dostalam chociaz bola mnie czasam jajniki jak na okres. ale koleżanka juz miala i to było chyba 8 tyg po porodzie. Nawet jak ja gin badal to powiedzial ze niedługo dostanie. A zaznaczam ze karmi piersią.

Pozdrowienia. Mirka

3. reklama
  4. kamonkazz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    aa.. właśnie!! zapomniałam napisać, że ja też karmię piersią :/
    czy to w takim razie może być miesiączka??

5. MiriannaK

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    gadalam z tą koleżanką dzisiaj i sie okazało ze dostała kolejną miesiączke wiec to chyba możliwe przy karmieniu piersią.

6. Basia80

Basia80 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej
    Też karmię piersią, ale biorę tabletki Cerazette i miałam "okres" przez około tydzień...

7. MiriannaK

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a jak to jest w końcu , ponoc przy Cerazette nie ma sie okresu ??? tylko czasami mogą być plamienia

8. Basia80

Basia80 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem mój lekarz mnie przed tym ostrzegał, ale skoro musiałam jechać na podpaskach to raczej nie były plamienia ;)

9. kamonkazz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Basiu80 czy dobrze rozumiem, że dostałaś miesiączkę po tabletkach Cerazette? Po jakim czasie od porodu? Bo wydaje mi się, że 6 tygodni- bez tabletek, jak u mnie, to trochę za wcześnie. Chyba, że tak fantastycznie szybko doszłam do formy :) nie byłoby źle ;)

10. reklama
  11. Basia80

Basia80 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak po tabletkach - biorę już chyba 3 tydzień (musiałabym spr) - ale nie wiem czy bym miała tak normalnie...

12. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kamonkazz, myślę, że lepiej pójść do lekarza. Możliwe, że to okres, choć rzeczywiście bardzo wcześnie, jak na kobietę karmiącą. Chyba lepiej sprawdzić, bo jeśli to jakieś powikłanie...

Poleć forum