Agnieszka18
Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Zdrówka dla Dawidka - dobrze że wiadomo co mu jest i wiesz Monia jak to cholerstwo leczyć
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
pewnie w zlobku zlapal to swinstwo :sick:MoniQ kup dla Dawidka ORS Hipp w aptece (to taki sok marchwiowo-ryżowy) p. odwodnieniu, przy biegunce-ładnie zagęszcza kupkę i nawadnia-jest bez recepty.
A wiecie może gdzie to paskudztwo Dawiduś złapał?
.. ale dziekuje za rade ... na przyszlosc dobrze wiedziec 
i wiecej tam go nie zobacza ... wlasnie mezus pojechal zrobic "opr" i po zwrot kasy ... ciekawa jestem jaki bedzie final ;-)