reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku , czy ktoraś z Was jest po ciąży pozamacicznej ? Czy się udało ? Może jesteście w trakcie procedury? Ja przeszłam dwa razy i szykuję się do pierwszego ivf, nie wiem jak oceniać szanse na powodzenie
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku , czy ktoraś z Was jest po ciąży pozamacicznej ? Czy się udało ? Może jesteście w trakcie procedury? Ja przeszłam dwa razy i szykuję się do pierwszego ivf, nie wiem jak oceniać szanse na powodzenie
Nie bylam nigdy w ciazy naturalnie.
Zaszłam po 1 transferze ivf, poroniłam w 6-7 tygodniu.
Za dwa tygodnie podchodzę do drugiego transferu
 
Ja mam wysypkę i czerwone place. Po południu wizyta u rodzinnego. Jak nie urok to już nie powiem co, teraz się boje ze mi odwołają transfer.
Dostałam uczulenia na leki ...
Dostałam leki alergiczne i Wapń i ciekawe co mi jutro powiedzą. 🥺
 
reklama
Do góry