reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze USG

Vi89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
32
Cześć:) dzis 15.03 miałam swoje pierwsze usg. Ostatnia miesiączka 26.01.
GS 2,18cm, CRL 0,55cm.
Lekarz w karcie ciazy wpisal 6/7 tc. Nie podal FHR, wpisal tylko FHR(+). Powiedział, ze wszystko jest ok. Następna wizyta za 4 tygodnie. Trochę mnie martwi, że nie podał tętna, zaznaczył tylko ze jest. Powinnam się martwić?
 
reklama
Cześć:) dzis 15.03 miałam swoje pierwsze usg. Ostatnia miesiączka 26.01.
GS 2,18cm, CRL 0,55cm.
Lekarz w karcie ciazy wpisal 6/7 tc. Nie podal FHR, wpisal tylko FHR(+). Powiedział, ze wszystko jest ok. Następna wizyta za 4 tygodnie. Trochę mnie martwi, że nie podał tętna, zaznaczył tylko ze jest. Powinnam się martwić?
Też mialam na początku tylko +. Po 10 tygodniu miałam podawane wartości.
 
Mi lekarka nie podawała tętna płodu, nawet na wizycie w późniejszym etapie ciązy nawet dokładnej wagi nie miałam podawanej. Jak lekarz mówi że wszystko ok to narazie napewno tak jest.
 
reklama
Ja też nie miałam wpisane nawet nie wpisywał mi chyba wogóle do książeczki fakt ze co wizytę robił USG i dawał mi taki wydruk że wszystkimi parametrami
 
Do góry