reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wyjście z domu

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
Drogie mamy mam pewien dylemat. Zostałam poproszona o bycie chrzestną i wszystko byłoby ok gdyby nie to że impreza odbędzie się 24 kwietna a na 10 kwietna mam termin. Nie wiem czy się zgodzić czy lepiej sobie odpuścić. Nie tylko ze względu na malutka córcie której nie chce ciąnąć na tak dużą imprezę ale również nie wiem w jakim stanie ja będę bo od porodu to tylko pare dni.
 
reklama
Rozwiązanie
Mialam podobny problem z tym ze chodzilo o wesele brata. Dziecko urodzilo sie 9 dni przed weselem a 4 dni przed wyszlam ze szpitala. Uwierz mi ze nie bylam w stanie iść nawet do kosciola. Po porodzie bolalo krocze plus do tego baby blues i to polaczenie bylo masakryczne.....
Hmm... przede wszystkim w terminie rodzi się niewielki procent dzieci, więc równie dobrze możesz urodzić później - chyba, że masz planową cesarkę. Ja bym nie ryzykowała, bo nie wiesz jak się będziesz czuła i na jakim etapie życia akurat będziesz? :)
 
Dziękuję za odpowiedz .:)Chyba faktycznie odmówię. Chociaż mąż i teściowa nalegają ale przyszedł czas żebym zaczęła myśleć o dziecku i o sobie :)
 
Mialam podobny problem z tym ze chodzilo o wesele brata. Dziecko urodzilo sie 9 dni przed weselem a 4 dni przed wyszlam ze szpitala. Uwierz mi ze nie bylam w stanie iść nawet do kosciola. Po porodzie bolalo krocze plus do tego baby blues i to polaczenie bylo masakryczne.....
 
Rozwiązanie
Do góry