reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek dla dziecka

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2018
Postów
1
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem jest wiele szkół. Jedne kobiety wolą "golasy" i dokupować wszystko indywidualnie. Inne modele 3 w 1. Kluczowe jest to, by wózek był wytrzymały i nie sprawiał wrażenia, że się zaraz rozpadnie.
Trzeba przyjść do sklepu i sprawdzić co nam najbardziej leży i pasuje. Gdyby był jeden idealny to tylko kolory byłyby do wyboru ;)
Moze zerknij na wozeczki Riko? Mają dosc spory wybor, ja akurat mam Naturo i jestem zadowolona :) tylko ze szukalam czegos na trudniejsze tereny, bo mieszkam poza miastem i nie zawsze moge spacerowac po chodnikach itd. :)
 
reklama
Nie znam tej marki, wygląd wyglądem, ale jednak wózek to ma byc przede wszystkim funkcjonalny :) Ja wybrałam sobie Riko Naturo. Wyglad- klasyczny, funkcje- równiez głównie podstawowe, ale przy zachowaniu duzej stabilnosci i dobrej amortyzacji. To przeklada sie na wygodne spacerowanie i uzytkowanie (skladanie, rozkladanie).
 
Ja trochę z innejh beczki. cena jest ważna ale koniecznie sprawdź czy do taniego wózka dostaniesz coś jeszcze, czy tak zwanego ,,golasa” do którego wszystko trzeba dokupić. Dlatego polecam przekalkulować jeszcze raz. U nas bardzo chętnie mamy wybierają Baby Design Husky, bo razem z wózkiem dostaniesz wszystkie akcesoria, które przydadzą Ci się przez pierwszy rok jeżdżenia wózkiem 2w1. Baby Design Husky ma aż 13 akcesoriów w zestawie: folie do spacerówki i gondoli, osłonki na nóżki, mufkę, śpiworek do wózka na zimę, etui termiczne na butelkę i polarowy kocyk. Pamiętaj też, że przy wyjściu ze szpitala potrzebny będzie fotelik. A w tym wypadku nie warto oszczędzać. Dobry, przetestowany fotelik, prawidłowo zapięty w samochodzie może nawet uratować życie. Dobrze, żebyś wybrała się i przymierzyła czy wózek zmieści ci się do bagażnika, nie mówiąc o tym, że musisz, ale to musisz przymierzyć fotelik do auta.
 
Też nie znam wszystkich marek, które tutaj przywołujecie. I choć cena jest ważna to sprawdź czy do taniego wózka dostaniesz coś jeszcze, czy tak zwanego ,,golasa” do którego wszystko trzeba dokupić. Dlatego polecam przekalkulować jeszcze raz. U nas bardzo chętnie mamy wybierają Baby Design Husky, bo razem z wózkiem dostaniesz wszystkie akcesoria, które przydadzą Ci się przez pierwszy rok jeżdżenia wózkiem 2w1. Ten wózek ma aż 13 akcesoriów w zestawie: folie do spacerówki i gondoli, osłonki na nóżki, mufkę, śpiworek do wózka na zimę, etui termiczne na butelkę i polarowy kocyk. Pamiętaj też, że przy wyjściu ze szpitala potrzebny będzie fotelik. A w tym wypadku nie warto oszczędzać. Dobry, przetestowany fotelik, prawidłowo zapięty w samochodzie to podstawa. Warto wybrac się do sklepu i przymierzyć wózek do bagażnika, a potem fotelik do auta.
 
Moim zdaniem jest wiele szkół. Jedne kobiety wolą "golasy" i dokupować wszystko indywidualnie. Inne modele 3 w 1. Kluczowe jest to, by wózek był wytrzymały i nie sprawiał wrażenia, że się zaraz rozpadnie.
 
Moim zdaniem jest wiele szkół. Jedne kobiety wolą "golasy" i dokupować wszystko indywidualnie. Inne modele 3 w 1. Kluczowe jest to, by wózek był wytrzymały i nie sprawiał wrażenia, że się zaraz rozpadnie.
Trzeba przyjść do sklepu i sprawdzić co nam najbardziej leży i pasuje. Gdyby był jeden idealny to tylko kolory byłyby do wyboru ;)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry