reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pierwszy wózek dla dziecka

Rozwiązania
0
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????

reklama

MaryH

Fanka BB :)
Rozwiązania
23
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????
Ja mam camarello Vision. Dodatki z Eco skóry kolor kawowy z białymi dodatkami. I powiem- rewelacja. Mamy go drugi rok, wszystko działa bez zarzutu. Skusiła nas przede wszystkim wagą wózka- jest bardzo lekki a gdy go kupowalismy mieszkaliśmy na 3 piętrze. Super się prowadzi, bardzo fajnie się go przepina przód tył. Gondola bardzo duża, w spacerówce fajnie się opuszcza wózek do pozycji leżącej. Bałam się trochę o tą Eco skórę ale nie mamy ani jednego przetarcia. I wózek na nierownosciach super się sprawdza, ma fajne resory. A budka jest ogromną, jak świeci mocno słońce czy zawiewa wiatr to fajnie można dziecko przyslonic. Wcześniej mieliśmy x-landera. Był dużo cięższy, nie miał tak fajnej budki, a dziecko w spacerówce jak przesneło to musiało spać w dziwnym przykurczu. No i gondola była mniejsza.
Aaaa i fajnie się go składa- mam mały samochodzik a bez problemu wchodzi do bagażnika. Wszystko praktycznie w gondoli można wyprać, resztę przecieram szmatką gdy trzeba.

Rozwiązania
0
Ma ktoś może jeszcze opinie o tym wózku Camarello Vision ? :D
Ma ktoś może jeszcze opinie o tym wózku Camarello Vision ? :D
Ja miałam go 3 lata temu przy pierwszym dziecku i sprawdził sie rewelacyjnie, jedyny problem mialam z oparciem spacerówki które wybiłam, ale po tygodniu mialam naprawione za darmo i do tego mała reneowacje wózka w gratisie ;-) żałuje że go odsprzedałam... bo znowu jestem w ciązy i by sie przydał:) ale akurat jest promocja na facebooku camarello i jest tańszy niz 3 lata temu.... kosztuje koło tysiaka i chyba sie zdecyduje i tobie też polecam.

Edzik36

Rozwiązania
0
Ja polecam espiro next flow.Wózek prawie idealny ze wszystkimi gadzetami.Wcześciej mieliśmy Mutsy i uwazam,ze ten jest o wiele lepszy za dużo niższe pieniądze.W camarello gondola jest na 6,ale spacerówka zawodzi.

Madaleina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mam camarello Vision. Dodatki z Eco skóry kolor kawowy z białymi dodatkami. I powiem- rewelacja. Mamy go drugi rok, wszystko działa bez zarzutu. Skusiła nas przede wszystkim wagą wózka- jest bardzo lekki a gdy go kupowalismy mieszkaliśmy na 3 piętrze. Super się prowadzi, bardzo fajnie się go przepina przód tył. Gondola bardzo duża, w spacerówce fajnie się opuszcza wózek do pozycji leżącej. Bałam się trochę o tą Eco skórę ale nie mamy ani jednego przetarcia. I wózek na nierownosciach super się sprawdza, ma fajne resory. A budka jest ogromną, jak świeci mocno słońce czy zawiewa wiatr to fajnie można dziecko przyslonic. Wcześniej mieliśmy x-landera. Był dużo cięższy, nie miał tak fajnej budki, a dziecko w spacerówce jak przesneło to musiało spać w dziwnym przykurczu. No i gondola była mniejsza.
Aaaa i fajnie się go składa- mam mały samochodzik a bez problemu wchodzi do bagażnika. Wszystko praktycznie w gondoli można wyprać, resztę przecieram szmatką gdy trzeba.
Zaintrygowałaś mnie :) też zaczynam myśleć o wózku A mam Mazdę 2 i martwiłam się o rozmiary.... jakie macie autko?

MaryH

Rozwiązania
23
Zaintrygowałaś mnie :) też zaczynam myśleć o wózku A mam Mazdę 2 i martwiłam się o rozmiary.... jakie macie autko?
Ja z reguły jeżdżę Mitsubishi colt. Więc rozmiarowo bardzo podobnie do Waszej mazdy. Nam pozwoliła Pani w sklepie sprawdzić czy wejdzie do bagażnika :D

Madaleina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja z reguły jeżdżę Mitsubishi colt. Więc rozmiarowo bardzo podobnie do Waszej mazdy. Nam pozwoliła Pani w sklepie sprawdzić czy wejdzie do bagażnika :D
Faktycznie podobne :D dobry pomysł z przymierzeniem wózka w sklepie do bagażnika. Też tak zrobię, dziękuję bardzo :)

LenkazNatką

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
Powiem szczerze, że mam mega problem z tym wózkiem... Zastanawiam się czy 2w1 czy osobno na początek gondole potem spacerówkę... mieszkam w domu, więc raczej nie będę musiała go często dźwigać. Mimo wszystko waga jest ważna, bo wiadomo kręgosłup w ciąży i przy maluchu cierpi to po co sobie dokładać masywnym i ciężkim wózkiem. Poza tym mam małe auto więc wózek musi się fajnie składać. Dużo słysze o tych wózkach 2w1 i 3w1, że są sprzedawane ze względu na niefajne spacerówki.... ale przecież tych wózków jest tak dużo :)

reklama

MaryH

Rozwiązania
23
Powiem szczerze, że mam mega problem z tym wózkiem... Zastanawiam się czy 2w1 czy osobno na początek gondole potem spacerówkę... mieszkam w domu, więc raczej nie będę musiała go często dźwigać. Mimo wszystko waga jest ważna, bo wiadomo kręgosłup w ciąży i przy maluchu cierpi to po co sobie dokładać masywnym i ciężkim wózkiem. Poza tym mam małe auto więc wózek musi się fajnie składać. Dużo słysze o tych wózkach 2w1 i 3w1, że są sprzedawane ze względu na niefajne spacerówki.... ale przecież tych wózków jest tak dużo :)
My kupiliśmy 2w1 - bez fotelika, sama gondola z spacerowką. Mieliśmy fotelik sprawdzony przy córce i opcja przecinania go na stelaż od wózka w ogóle się u nas nie sprawdziła. Więc tym razem uznaliśmy że syn pojeździ w starym foteliku A wózek kupiliśmy nowy. Spacerowka nam się na razie super sprawdza, syn ma równo roczek, a później czeka na niego "parasolka" kupiona za grosze. Córka od 1,5 roczku chodziła już wszędzie na nóżkach więc ta parasolka slozyla nam może podczas 10 wyjść w sumie :) liczę na to że z synem będzie podobnie więc jakoś specjalnie mi nie zależało na "wypasionej"spacerówce ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K pierwszy wózek Plotki wózkowo - koleżeńskie 42
L Pierwszy poród - wyprawka do szpitala Potrzebuję porady 18
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 10
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
B Pierwszy trymestr - dziwna wydzielina czy to woda? Potrzebuję porady 3
B Skurcze brzucha pierwszy trymestr Potrzebuję porady 15
Marynia88 Pierwszy raz u fryzjera... Pielęgnacja 18
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
Lens.pens Cytomegalia- nieprzebyta choroba Potrzebuję porady 31
nowamloda12 Pierwszy poród :) Potrzebuję porady 19
M Karmienie piersią a pierwszy okres Potrzebuję porady 16
SleepingBeauty Pierwszy kubek dla niemowlęcia Potrzebuję porady 9
MamaWojtusia15 Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne Staramy się 16
C Pierwszy miesiac z Castagnusem Potrzebuję porady 3
A Łyżeczkowanie / pierwszy okres Potrzebuję porady 4
M Jaka była wasza reakcja kiedy pierwszy raz zobaczyłyście swoje dziecko? Potrzebuję porady 8
M Ile miesięcznie kosztuje dziecko przez pierwszy rok życia. Potrzebuję porady 16
JestemMamą Kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem? Potrzebuję porady 23
A Dolegliwości w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
G Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 25
aga6 Usg genetyczne 1 trymestru Lux med Potrzebuję porady 9
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 4
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 14
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
L Szybki pierwszy poród a jak z drugim? Potrzebuję porady 17
K Przyjmę porady i dużo wsparcia - od zaraz! Młodziutkie mamy 8
K Proszę o wskazówki/ pierwszy wykres Potrzebuję porady 22
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
X Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi .Pomocy Potrzebuję porady 1
M Kleik ryżowy poraz pierwszy. Potrzebuję porady 2
akino_m Odparzenie po raz pierwszy w 14tym mies Potrzebuję porady 10
C Czy to był pierwszy ruch ? Potrzebuję porady 1
G Pierwszy wyjazd z pierwszym dzieckiem. Potrzebuję porady 2
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 0
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie dzieci - porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie 1
pchelka10.05 szczepionka na pneumokoki u 4 latki ??! Pierwszy raz !! Mały alergik 4
L Pierwszy rowerek biegowy Roczniaki i dwulatki 26
M Pierwszy posilek maluszkow Dzieci urodzone we wrześniu 2013 35
G Pierwszy dzien szkoły Przedszkolaki 1
All-me Pierwszy spacerek Dzieci urodzone w sierpniu 2013 6
J Pierwszy kontakt a karmienie piersią - prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Żywienie 0
J Pierwszy kontakt mamy z noworodkiem a karmienie piersią - ankieta Karmienie piersią 0
aniakce Gra Ravensburger Tic Tac Pierwszy Zegar. Przedszkolaki 0
elusl Pierwszy spacer noworodka Porady położnej 0
ewusia34 Ubranka dla dziewczynki na pierwszy rok Ogłoszenia- Białystok 0
olis23 Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków. Mamusie bliźniat, trojaczków i... 15373