reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek dla dziecka

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2018
Postów
1
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem jest wiele szkół. Jedne kobiety wolą "golasy" i dokupować wszystko indywidualnie. Inne modele 3 w 1. Kluczowe jest to, by wózek był wytrzymały i nie sprawiał wrażenia, że się zaraz rozpadnie.
Trzeba przyjść do sklepu i sprawdzić co nam najbardziej leży i pasuje. Gdyby był jeden idealny to tylko kolory byłyby do wyboru ;)
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????
Ja polecam espiro next flow.Wózek prawie idealny ze wszystkimi gadzetami.Wcześciej mieliśmy Mutsy i uwazam,ze ten jest o wiele lepszy za dużo niższe pieniądze.W camarello gondola jest na 6,ale spacerówka zawodzi.
 
Witam, proszę o poradę.... zostało mi nie wiele czasu na zakup wózeczka dla córeczki. Szukam czegoś sprawdzonego i w miarę rozsądnej cenie (do 1800 zł). Pani w sklepie doradziła mi camarello sevilla za 1600 zł. mają sliczne wózki, ale zalezy mi przede wszystkim żeby byl praktyczny. żeby lekko chodził, był kompaktowy, latwy w czyszczeniu. Znalazłam promcje na model vision camrello i jest tam wózek 3w1 za 1200zl. zastanwiaam się czy kupić bo cena rzeczywiscie przyciaga uwage, a przy dziecku każdy gorsz sie przyda. Czy ktoś z was może mi napisac cos na temat wozków tej firmy??????
Ja mam camarello Vision. Dodatki z Eco skóry kolor kawowy z białymi dodatkami. I powiem- rewelacja. Mamy go drugi rok, wszystko działa bez zarzutu. Skusiła nas przede wszystkim wagą wózka- jest bardzo lekki a gdy go kupowalismy mieszkaliśmy na 3 piętrze. Super się prowadzi, bardzo fajnie się go przepina przód tył. Gondola bardzo duża, w spacerówce fajnie się opuszcza wózek do pozycji leżącej. Bałam się trochę o tą Eco skórę ale nie mamy ani jednego przetarcia. I wózek na nierownosciach super się sprawdza, ma fajne resory. A budka jest ogromną, jak świeci mocno słońce czy zawiewa wiatr to fajnie można dziecko przyslonic. Wcześniej mieliśmy x-landera. Był dużo cięższy, nie miał tak fajnej budki, a dziecko w spacerówce jak przesneło to musiało spać w dziwnym przykurczu. No i gondola była mniejsza.
Aaaa i fajnie się go składa- mam mały samochodzik a bez problemu wchodzi do bagażnika. Wszystko praktycznie w gondoli można wyprać, resztę przecieram szmatką gdy trzeba.
 
Ja mam camarello Vision. Dodatki z Eco skóry kolor kawowy z białymi dodatkami. I powiem- rewelacja. Mamy go drugi rok, wszystko działa bez zarzutu. Skusiła nas przede wszystkim wagą wózka- jest bardzo lekki a gdy go kupowalismy mieszkaliśmy na 3 piętrze. Super się prowadzi, bardzo fajnie się go przepina przód tył. Gondola bardzo duża, w spacerówce fajnie się opuszcza wózek do pozycji leżącej. Bałam się trochę o tą Eco skórę ale nie mamy ani jednego przetarcia. I wózek na nierownosciach super się sprawdza, ma fajne resory. A budka jest ogromną, jak świeci mocno słońce czy zawiewa wiatr to fajnie można dziecko przyslonic. Wcześniej mieliśmy x-landera. Był dużo cięższy, nie miał tak fajnej budki, a dziecko w spacerówce jak przesneło to musiało spać w dziwnym przykurczu. No i gondola była mniejsza.
Aaaa i fajnie się go składa- mam mały samochodzik a bez problemu wchodzi do bagażnika. Wszystko praktycznie w gondoli można wyprać, resztę przecieram szmatką gdy trzeba.

Zaintrygowałaś mnie :) też zaczynam myśleć o wózku A mam Mazdę 2 i martwiłam się o rozmiary.... jakie macie autko?
 
Ma ktoś może jeszcze opinie o tym wózku Camarello Vision ? :D
Ma ktoś może jeszcze opinie o tym wózku Camarello Vision ? :D

Ja miałam go 3 lata temu przy pierwszym dziecku i sprawdził sie rewelacyjnie, jedyny problem mialam z oparciem spacerówki które wybiłam, ale po tygodniu mialam naprawione za darmo i do tego mała reneowacje wózka w gratisie ;-) żałuje że go odsprzedałam... bo znowu jestem w ciązy i by sie przydał:) ale akurat jest promocja na facebooku camarello i jest tańszy niz 3 lata temu.... kosztuje koło tysiaka i chyba sie zdecyduje i tobie też polecam.
 
reklama
Powiem szczerze, że mam mega problem z tym wózkiem... Zastanawiam się czy 2w1 czy osobno na początek gondole potem spacerówkę... mieszkam w domu, więc raczej nie będę musiała go często dźwigać. Mimo wszystko waga jest ważna, bo wiadomo kręgosłup w ciąży i przy maluchu cierpi to po co sobie dokładać masywnym i ciężkim wózkiem. Poza tym mam małe auto więc wózek musi się fajnie składać. Dużo słysze o tych wózkach 2w1 i 3w1, że są sprzedawane ze względu na niefajne spacerówki.... ale przecież tych wózków jest tak dużo :)
 
reklama
Do góry