reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piewsze Urodzinki

a ja jeszcze i urodzinach nie myslalam, ale jak mnie juz Sylwia zmusila do pisania to pomyslalam i melduje ze:
1. u nas mniej ludzi niz w tamtym roku, rodzice, chrzestni i jeszcze jeden brat R z rodzinka to i tak 17 osob :sorry:
2. tort napewno zrobi moja mama :tak:, bede chciala truskawkowy bo uwielbiam wszystko co z truskawkami. A moja mam robia pycha tort wiec nie zamawiam i sama sie nie porywam.
3. jeszcze nie wiem co z menu, czy robic cos na cieplo typu kotlety, kurczak i potem jakas salatke, wedline i slodkosci czy tylko na zimno i wtedy wiecej salatek, tatar, jajka faszerowane i cos tam jeszcze. Ewentualnie do tej drugiej opcji zywieniowej flaki lub rosol rozwazam. Zobacze.

i tyle ode mnie
 
reklama
Pisac, pisac bo ja tu odhaczam kto odpowiedział a kto nie:-p

U nas też będzie tort zrobiony przez babcię i tak samo jak u Jutrzenki będzie truskawkowy:tak: bo moja mama robi najlepszy na świecie tort truskawkowy:tak: nawet lepszy niż mama Jutrzenki:-p:-D
A czemu Kuba nie je, nie lubi??
 
A tam będę udowadniac:sorry: zresztą jak nie wierzysz to zapraszam 5 grudnia na kawałek:-p:-D
Podziel się tortem z dzieckiem a nie wszystko dla siebie:eek:
 
A ja to nawet jeszcze nie wiem, czy swieta i urodziny Oliviera spedze tu czy w Polsce... musze sie szybko namyslac, bo czas goni....

Jesli w Polsce, to na pewno tort musi mi ktos zrobic, bo urodziny malego wypadaja 26 grudnia i jak wiadomo wszystko bedzie pozamykane, a raczej nie chcialabym jesc tortu sprzed 2 dni.....( no bo musialabym go kupic 24 grudnia)

Jesli tu w Anglii, to pewnie zamowie w polskim sklepie( zawsze jest pelno ogloszen) na 26 grudnia, a tu wszystko juz jest w ten dzien pootwierane, wiec nie ma problemu. I nie chce kupowac tutejszego, tzn angielskiego, bo jak pisala stefanka- torty wygladaja slicznie, ale w smaku sa okropne.....

Co do gosci, to niezaleznie gdzie bedziemy, to na pewno bedzie tylko kilka najblizszych osob... nic wielkiego.

Co do jedzenia, to pewnie bedzie sporo, bo to swieta... pelno sie wszystkiego przygotowuje
 
jutrzenka nie gadaj, że nawet palca nie umoczy? :szok: przecież dla dzieci jak tort jest śmietanowy to nie jest ciężkostrawny i kawałek może zjeść
 
reklama
jak bedzie chcial to umoczy, nawet mu dam troche ale ja mu generalnie nie proponuje do jedzenia nic slodkiego, on i tak jest slaby jadak a po slodkim to juz wogole nie bedzie nic chcial.
Poza tym ja nie jestem zwolenniczka dawania slodkosci takim maluchom, narazie moze sie bez tego obejsc. Zreszta kuba nie bardzo chce takie rzeczy, ostatnio jak bylismy na urodzinach u R chrzesniaka to nawet sprobowac nie chcial
 
Do góry