reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piewsze Urodzinki

reklama
A u nas będą dwa torty: dla Tadeczka i dla Małgosi. Między ich urodzinami jest 17 dni różnicy więc będziemy chyba wspólnie świętować. A tort na 100% sama upikę. Ja nigdy nie kupuję ciast. Po za tym uwielbiam piec.
 
a ja szukam projektu na tort :)
no i wiecie co ??
zmienilam zdanie!
kupuje tort bo jak pomyslalam ile musze wymyslnych rzeczzy kupic i jak sie nastresuje czy wyjdzie to wole kupic bo i tak tortu kazdy zje kawaleczek a kupie w M&S to moze nie bedzie taki syfiasty ??
 
Ostatnia edycja:
U nas też nie będzie takiej imprezy jak w ubiegłym roku. Chyba tylko we własnym gronie.
Tort jednak raczej zamówię, bo mamy w pobliżu cukiernię i robią pyszne ciasta. Sama się nie podejmę, hehehe...

 
a ja to sama nie wiem...Valdi bedzie na statku...wiec bedzie dziwnie...
ale na swieta jedziemy na sląsk i mysle ze tam zrobie jakąs mał.a uroczystosc dla damiana i pawła jednoczesnie.
przyjezdza moj brat z niemiec on jest chrzestnym damianka, zroszta na sląsku mam wiekszosc rodziny wiec byloby wesoło, ale jeszcze musze to przemyslec.
prezent dla pawła juz mamy:tak:
 
Ja tak przemyslalam sobie i imprezke mala na pewno zrobimy, pare przekasek do jedzenia ale na pewno takie cos zebym sie w dniu imprezy w kuchni nie nasiedziala, wiec wiekszosc na zimno, a na cieplo moze bigosik i rybke po grecku ktore przygotuje wczesniej...
Jedynie co do torta mam "wielkie " plany hehe Kaya jeszcze nie doceni, ale jak sie nie uda, to tragedii nie bedzie. Poszperalam w necie i chce lalke barbie zrobic, juz nawet kilka gadzetow kupilam, tylko mnie troche pracy bedzie czekalo, ale co tam....
 
reklama
Do góry