reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilnew pytanie o bete

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Jestem na pocztaku 11 tygodnia i przestraszyl mnie wynik bety bo jest nagle duzo mniejszy przyrost niz normalnie. Mozecie mi powiedziec czy cos jest nie tak czy jest ok?
Podaje wyniki bety
Beta z dnia 6 marca 60066
z dnia 11 marca 91619
z dnia 18 marca 132957
z dnia 25 marca 136104
Wizyte u ginekologa mam dopiero wieczorem, prosze o pomoc
 
reklama
Jeśli bardzo się niepokiosz może podjedz na IP tam zrobią usg i będziesz wtedy spokojniejsza? Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki ❤️
 
Jestem na pocztaku 11 tygodnia i przestraszyl mnie wynik bety bo jest nagle duzo mniejszy przyrost niz normalnie. Mozecie mi powiedziec czy cos jest nie tak czy jest ok?
Podaje wyniki bety
Beta z dnia 6 marca 60066
z dnia 11 marca 91619
z dnia 18 marca 132957
z dnia 25 marca 136104
Wizyte u ginekologa mam dopiero wieczorem, prosze o pomoc
Przy takich wartościach nie wykonuje się już bety tylko sprawdza akcje serca. Beta powyżej 10tys. zwalnia. Twoja wygląda ok. Nie rób więcej tych przyrostow i nie słuchaj takiego głupiego gadania
 
Lucy, czy jak w poprzednim tygodniu mialam przyrost 40 tysiecy przez tydzien a teraz tylko ponad 3 tysiace przez tydzien to jest ok? Ginekolog zlecil mi zrobic te cztery bety, ta byla ostatnia. I dzis mam wizyte i ma mnie skierowac na Usg. Tylko dzwonilam przed chwila do przypadkowej pani ginekolog i powiedziala ze jest bardzo zly przyrost, z epowinno byc ponad 60 proc nawet na poczatku 11 tyg w ktorym jestem. Myslisz ze ona sie myli? Wlalas nadzieje w moje serce, ciezko mi uwoerzyc ze cos by sie nagle stalo z ciaza jak mialam tak wysoke bete?
 
Na tym etapie wynik jak najbardziej ok. Beta hcg nir bedzie rosnac w nieskonczonosc. Najpierw przyrost zwalnia a pozniej calkiem hamuje.
 
reklama
Lucy, czy jak w poprzednim tygodniu mialam przyrost 40 tysiecy przez tydzien a teraz tylko ponad 3 tysiace przez tydzien to jest ok? Ginekolog zlecil mi zrobic te cztery bety, ta byla ostatnia. I dzis mam wizyte i ma mnie skierowac na Usg. Tylko dzwonilam przed chwila do przypadkowej pani ginekolog i powiedziala ze jest bardzo zly przyrost, z epowinno byc ponad 60 proc nawet na poczatku 11 tyg w ktorym jestem. Myslisz ze ona sie myli? Wlalas nadzieje w moje serce, ciezko mi uwoerzyc ze cos by sie nagle stalo z ciaza jak mialam tak wysoke bete?
Na miłość boską do jakiego Ty chodzisz lekarza kochana.. Mój ginekolog powiedział że powyżej 10tys nie wykonuje się w ogóle takich badań. Powinnaś mieć zrobione usg. Potem ona owszem rośnie ale to jest chyba 60% na 4 doby. Myślę że powinnaś poszukać jakiegoś ogarniętego lekarza bo z tym to się będziesz ciągle czymś denerwować
 
reklama
Dziewczny wiec jest wszystko ok? Odzyskuje nadzieje. Bo ta lekarka mowila tak jakby ten przyrost ponad 3 tys to byl koniec ciazy. Po co udziela informacji jak sie nie zna i tak straszy, malo nie umaralam
 
Do góry