reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia 15 tydz

EWAA1234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2021
Postów
21
Witam,czy któraś miała problem z plamieniami przy wymiotach co przy tym idzie skurcze które powodują plamienie ale tylko na papierze po czym od tego zabarwia się śluz na brązowo?
 
reklama
Ja, ale nieco wcześniej. Okolo 10 tygodnia. Konsultacja na Izbie przyjęć wykazała, że nic złego się nie dzieje. W moim przypadku to był polip.
 
Ja niestety też wylądowałam na IP ale lekarz ginekolog stwierdził że powinnam z takimi rzeczami chodzić do swojego lekarza prowadzącego a nie tu... Więc po co jest izba przyjęć w takim razie..
 
A ja także nie zostałam tam super miło potraktowana, ale jeśli powiedzieli, że wszystko dobrze to tego trzeba się trzymać ;) powodzenia ;)
 
Tia, komentarze takich są bezcenne - cycki opadają.

Ale nie ma się co przejmować, jak coś niepokoi a daleko do wizyty u prowadzącego lepiej 100x iść "bez sensu" niż raz za mało...
 
reklama
Moja prowadząca na bieżąco wie co się dzieje, były badania itd i z dzidziusiem wszystko ok ze mną też,ale mimo wszytko coś jest,z tym że objawia się przy wymiotach i takiego typu skurczach automatycznie,więc w sumie nie wiadomo co myśleć tu w porządku a tu nie wiadomo skąd się to bierze ,ale dużo komentarzy widziałam co do polipa,którego z resztą ja mam więc może mieć to jakiś związek
 
Do góry