reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Plamienia 15 tydz

EWAA1234

Początkująca w BB
Witam,czy któraś miała problem z plamieniami przy wymiotach co przy tym idzie skurcze które powodują plamienie ale tylko na papierze po czym od tego zabarwia się śluz na brązowo?

reklama

Anee_tka

Fanka BB :)
Ja, ale nieco wcześniej. Okolo 10 tygodnia. Konsultacja na Izbie przyjęć wykazała, że nic złego się nie dzieje. W moim przypadku to był polip.

EWAA1234

Początkująca w BB
Ja niestety też wylądowałam na IP ale lekarz ginekolog stwierdził że powinnam z takimi rzeczami chodzić do swojego lekarza prowadzącego a nie tu... Więc po co jest izba przyjęć w takim razie..

Anee_tka

A ja także nie zostałam tam super miło potraktowana, ale jeśli powiedzieli, że wszystko dobrze to tego trzeba się trzymać ;) powodzenia ;)

Hmmmm

Tia, komentarze takich są bezcenne - cycki opadają.

Ale nie ma się co przejmować, jak coś niepokoi a daleko do wizyty u prowadzącego lepiej 100x iść "bez sensu" niż raz za mało...

reklama

EWAA1234

Początkująca w BB
Moja prowadząca na bieżąco wie co się dzieje, były badania itd i z dzidziusiem wszystko ok ze mną też,ale mimo wszytko coś jest,z tym że objawia się przy wymiotach i takiego typu skurczach automatycznie,więc w sumie nie wiadomo co myśleć tu w porządku a tu nie wiadomo skąd się to bierze ,ale dużo komentarzy widziałam co do polipa,którego z resztą ja mam więc może mieć to jakiś związek

Do góry