reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Madzia177999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2020
Postów
30
"Okres" tydzień wczesniej, a raczej 3 dniowe plamienie, zywa krew zero skrzepow, test negatywny.
Czy jest jeszcze nadzieja ?
 
reklama
Kiedy była prawdopodobnie owulacja? Który to dzień cyklu? Jakiej długości zwykle są cykle ? Zmieniłaś coś w tym cyklu ? :)
 
Kiedy była prawdopodobnie owulacja? Który to dzień cyklu? Jakiej długości zwykle są cykle ? Zmieniłaś coś w tym cyklu ? :)
Owulacja 22 luty, "okres" dostałam 26 dniu cyklu, a odp pół roku moje cykle trwają od 32 do 35dni. Nigdy nie zdążyło się żebym dostała wcześniej.
Teraz boli mnie brzuch jak na okres,czuje dziwne uczucie, bulgotania i ciepła oraz kłucie.
Piersi nie bolą mnie w ogóle.
Dodam że w sierpniu poronilam.
 
Owulacja 22 luty, "okres" dostałam 26 dniu cyklu, a odp pół roku moje cykle trwają od 32 do 35dni. Nigdy nie zdążyło się żebym dostała wcześniej.
Teraz boli mnie brzuch jak na okres,czuje dziwne uczucie, bulgotania i ciepła oraz kłucie.
Piersi nie bolą mnie w ogóle.
Dodam że w sierpniu poronilam.
Skąd wiesz kiedy była owulacja? Byłaś na monitoringu? Jeżeli masz owu potwierdzoną przez ginekologa, to niestety ale po takim czasie testy były by już pozytywne. Jeżeli data owulacji to tylko twoje przypuszczenia, to poczekaj kilka dni i powtórz test lub idź na betę.
 
Być może w drugiej fazie cyklu potrzebujesz więcej progesteronu. Ja miałam prawie w każdym cyklu plamienia nawet tydzień przed ''normalną'' miesiączką, zniknęło to całkowicie gdy zaczęłam przyjmować progesteron. Niski poziom progesteronu w drugiej części cyklu może odpowiadać również za poronienia. Owulacja mogła się przesunąć i póki normalna @ nie przyjdzie szansa może i jest ale tak jak mówię, może być tak, że te plamienia są wynikiem zbyt niskiego poziomu progesteronu.

Nasz cykl ulega na prawdę różnym wariacją i czasem mam wrażenie, że każdy miesiąc potrafi zaskakiwać. Jedynym wyznacznikiem ciąży jest brak miesiączki oraz pozytywna beta (pomijając inne choroby) :) Trzymam kciuki !
 
Do góry