reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Plamienie 6tc

Matrioszka01111

Początkująca w BB
Jestem w 6 tc. Nie byłam jeszcze u ginekologa ale trzy testy wskazały dwie kreski. Pracuje fizycznie ale nie jakoś mega ciężko. Codziennie w pracy delikatnie plamie. Plamienie ma jasny, kremowo różowy kolor. Co to może być?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Moze to być zbyt niski progesteron ,mogą być potrzebne leki ,umow sie do lekarz ,i nie czekaj na rozwój sytuacji

Matrioszka01111

Początkująca w BB
Jedz do ginekolga najlepiej jak najszybciej
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)

Destino

Miasto
Kraków
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)
Piszą jak najszybciej do lekarza, bo wiedzą co znaczy stracić dziecko. I niestety samopoczucie nie ma tu nic do tego. Oczywiście można plamić i krwawić i ciążę donosić, sama jestem tego przykładem, ale można też krwawić i dziecko stracić. To też zn z autopsji. Dlatego nie lekceważ objawów, bo krwawienie w ciąży nie jest niczym normalnym, a raczej zagrażającym. Dziwię się, że opierasz się na opinii internetu zamiast już teraz zadbać maluszka. Mama jest się od poczęcia, nie od urodzenia. Teraz dobro maluszka i twoje oczywiście powinno być najważniejsze.

marta18691

Miasto
Rydułtowy
Dokladnie no jak na wtorek to tyle dobrze :)

reklama

Ewelina.Be

Zamiast jechać do szpitala żeby Cię zbadali jak najszybciej będziesz czekać do wtorku? Mało odpowiedzialne

Do góry