reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Dołączył(a)
13 Lipiec 2023
Postów
5
Witam wszystkich.
Staramy się z mężem od pół roku o dzidzię.
Wcześniej miałam założoną wkładkę hormonalną Kyleena, nosiłam ją 2,5 roku.

Byłam na wizycie u swojego gina w 15 dniu cyklu, powiedział że jestem przed owulacją, pęcherzyk jest rośnie i pęknie za 2-3 dni.
Cykle mam 28 dni.
Robiłam poziom progesteronu i AMH, gin powiedział, że wyniki książkowe.
Wczoraj tzn w 25 dniu cyklu miałam plamienie a właściwie taki śluz koloru kawy z mlekiem, jasny brąz. Był on na wkładce.
Czasami miałam plamienie przed okresem ale to dosłownie dzień przed i było to koloru brunatnego.
Więc teraz w 25dc trochę mnie to zdziwiło, troszkę za wcześnie…

Nie wiem czy to może być w związku z implantacją? Czytałam, że takie plamienie implantacyjne może się zdarzyć.
Chciałabym, żeby tym razem się udało.

Czy któraś z Was tak miała?
 
reklama
Ja miałam takowe plamienie, ale to jak już o ciąży wiedzialam, 5-6tc. Tak niedużo, kolor kawa z mlekiem.
 
Ja miałam też takie plamienia od 5-6tc. A czasem miewałam je przed @. Zwiastowały niedobory progesteronu.
Plamienie implantacyjne (a przynajmniej tak mi się wydaje, że to było to) - to była ciemna krew i pojawiła się tylko w czasie jednego popołudnia (myślałam, że zaczyna się @).
 
Ja miałam też takie plamienia od 5-6tc. A czasem miewałam je przed @. Zwiastowały niedobory progesteronu.
Plamienie implantacyjne (a przynajmniej tak mi się wydaje, że to było to) - to była ciemna krew i pojawiła się tylko w czasie jednego popołudnia (myślałam, że zaczyna się @).
Robiłam progesteron w 22dc , lekarz określił wynik jako książkowy,
Stąd moje podejrzenia.
@ mam dostać w poniedziałek, czeka mnie bardzo długi weekend……
 
Pamiętaj - że nawet jeśli jutro wyjdzie negatywny - to i tak dopóki nie pojawi się @ nie trać nadziei :)
 
reklama
Do góry