reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po połogu

M

Meri_g

Gość
Cześć dziewczyny, 6 tygodni temu urodziłam, przez cały połóg obserwowałam u siebie krwawienie, na początku silniejsze, przez ostatnie dwa tygodnie bardzo słabe (mogłabym na najcieńszej wkładeczce oblecieć całą dobę i pewnie ta wkładeczka dałaby radę dłużej, ale oczywiście tego nie praktykuję).
W książkach i na forach jest napisane, że odchody połogowe powinny zmieniać kolor na brunatny, żółty i ostatecznie biały, surowiczy, czego ja u siebie nie zauważyłam (no, może odrobinkę przejrzystego śluzu w ciągu ostatnich kilku dni). Byłam dzisiaj na "przeglądzie" u ginekologa, a ten stwierdził, że wszystko jest OK. Co o tym sądzić?
 
reklama
Po jakim porodzie jestes? Po sn czy cc? Po cesrace krwawienie jest mniejsze. Sa rowniez kobiety ktore po porodzie sn rowniez maja skape krwawienia. Skoro lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok to znaczy ze macica sie obkurczyla i jest dobrze.
 
Szkoda bo wtedy mialabys pewnosc. Ale skoro w badaniu nie stwierdzil nieprawidlowosci to teraz tylko ciesz sie macierzynstwem.
 
Do góry