reklama

Plamienie po stosunku w 7 tygodniu ciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez koczi, 19 Lipiec 2015.

1. koczi

koczi Zaciekawiona BB

Witam. Po wczorajszym stosunku zauwazylam niewielkie plamienie, właściwie wyglądało to jak z 3krople krwi wymieszane z wydzieloną.Nic mnie nie boli. Uzylismy bez zastanowienia żelu intymnego Durex Play nawilzajacego, niewiele ale jak przeczytałam niestety po fakcie ulotkę nie powinno się używać w ciąży. Po żadnym stosunku nie miałam wcześniej plamien tylko po tym więc wydaje mi się ze to przez ten cholerny żel :/ jak myślicie iinterweniować już teraz ? Mam wizytę w środę u gina i już nie plamie

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2015
  2. iwcia89

iwcia89 Fanka BB :)

Koczi jesli plamilas, to powinnas sobie odpuscic wspolzycie poki co, ja niestety cala ciaze miala zakaz, bo pierwsze bylo poronienie i druga ciaza zagrozona... daj znac po wizycie, 3mam kciuki, zeby wszystko bylo ok ;-)

3. reklama
  4. koczi

koczi Zaciekawiona BB

Ginekolog stwierdzil, że krwawienie "po prostu mi się zdarzyło" i to normalne. zeby narazie zaprzestać wspolzycia a jak juz to "bardzo delikatnie". Po badaniu uznal ze wszystko z maluchem i jego domkiem ok. nie przepisal zadnych lekow podtrzymujacych. Strach ma wielkie oczy po raz kolejny :p Pozdrawiam!

5. kaska2013

kaska2013 Początkująca w BB

Ja jestem mamą po przejściach i radziłabym odpuścić sobie współżycie....wiem co mówię.

6. koczi

koczi Zaciekawiona BB

no moj facet juz stwierdzil, ze dziekuje on juz nie chce :p poczekamy do 2 trymestru..

Poleć forum