reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planuje druga ciąże ale boje się CC, wesprzyjcie :-)

Wiolinka84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
49
Dziewczyny, planuję drugą ciąże, i bardzo bym chciała mieć drugie dziecko ale... pierwszy poród to było CC ze wskazań medycznych i drugi na 100% też by taki był. Czy są tu mamy, które miały dwie lub więcej cesarek? Jak się czułyście po drugiej? Czy było gorzej? Czy dłużej dochodziłyście do siebie? Czy miałyście jakieś problemy? Dajcie znac, moze to mi troche doda otuchy ;-)
 
reklama
to chyba juz nie masz sie czego obawiac ;) moja mama zaszla w druga ciaze jak moj brat mial 9 mcy i obie byly cesarki ;)
kolezanki corka miala rok jak zaszla w druga ciaze i tez cc.
i w obu przypadkach ciaze zniesione byly tak samo
 
Duzo kobiet szybko po cc zachodzi w kolejna ciaze:) jednak mam znajoma ktora zaszla 9 miesiecy po cc w ciążę i blizna z cc przykleila sie do lozyska takze najlepiej idz do ginekologa on zbada i oceni czy juz mozesz i czy bezpiecznie :-)
Oczywscie nie strasze :-)
A cc bylo bo masz jakies problemy zdrowotne czy ze strony dzidziusia?
 
CC było i z moich zdrowotnych powodów (nadciśnienie tętnicze które w ciąży jeszcze bardziej się rozszalało) a i dzidziuś też psikusa zrobił i w 7 miesiącu odwrócił się główką do góry i już tak został do końca więc ułożenie miednicowe też było przeciwwskazaniem u mnie bo taki poród SN pośladkowy przy moim nadciśnieniu mógłby się skończyć tragicznie a na 100% skończyłby się cesarką.
 
Ja mialam 2 cc i jeszcze przed cesarka planowalismy 3 dziecko ale po zabiegu. Powiedzialam sobie nigdy wiecej....

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry