reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

reklama
Drogie Panie,

Za mną 15 tydz, wczoraj w czasie kontrolnego usg zapytałam czy może widać już płeć, lekarz powiedział ze to grubymi nićmi szyte ale widzi trzy kropki w kroczku i ponad 50% dziewczynka.

Czy któraś z Pań tez tak miała a później okazało się ze jednak chłopiec?

Od samego początku myślałam ze to chłopiec, żyłam ta myślą, wiem ze to zabobony ale mam ochotę na słone i kwaśne i wszyscy mi mówią ze dobrze wyglądam ze ciąża mi sprzyja (dziewczynka ponoć odbiera urodę).
Dzidziuś rośnie zdrowy i to najważniejsze ale jakoś mnie tak to wczoraj zbiło z tropu i trochę namieszalo. proszę nie oceniajcie, całe życie marzyłam o dziecku i synku to jest moja jedyna szansa na dziecko.
Tymi zabobonami to faktycznie zupełnie się nie sugeruje, ja nosiłam chłopca, a nie wyglądałam zbyt dobrze, raczej jakby mnie życie mocno zmęczyło 🙈 i w 1szym trymestrze jedyne co mogłam swobodnie jeść to borówki i maliny 🤷 i w sumie myślałam na początku, że może dziewczynka, ale już na prenatalnych w 13tygodniu było wiadomo, że chłopak.
Pamiętaj, najważniejsze, żeby zdrowe było, koniec końców płeć też nie zrobi Ci różnicy. Ja właśnie bardzo chciałam synka, a przeczuwałam dziewczynkę i już wyobrażałam sobie te różowe sukienusie🤗
 
Tymi zabobonami to faktycznie zupełnie się nie sugeruje, ja nosiłam chłopca, a nie wyglądałam zbyt dobrze, raczej jakby mnie życie mocno zmęczyło 🙈 i w 1szym trymestrze jedyne co mogłam swobodnie jeść to borówki i maliny 🤷 i w sumie myślałam na początku, że może dziewczynka, ale już na prenatalnych w 13tygodniu było wiadomo, że chłopak.
Pamiętaj, najważniejsze, żeby zdrowe było, koniec końców płeć też nie zrobi Ci różnicy. Ja właśnie bardzo chciałam synka, a przeczuwałam dziewczynkę i już wyobrażałam sobie te różowe sukienusie🤗

Ja przy chłopcu nic kwasnego i słonego, tylko i wyłącznie słodkie. Naleśniki, gofry, nutella, wszelkiego rodzaju dżemy, lody. śmiałam się, że na bank dziewczynka, a okazało się, że chłopiec 😀
 
Dziewczyny, może wasze sprawne oko i u mnie coś dopatrzy??:) Jutro mam prenatalne może już coś będzie jaśniejsze:)
 

Załączniki

  • 16250502821291499090882054311471.jpg
    16250502821291499090882054311471.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 293
Po buzi się płci nie odgaduje ;)
Wiesz rodziłam 9lat temu dwoje dzieci, wtedy wszystko było dla mnie jasne, a teraz na USG nic nie mogłam ogarnąć😅😅 być może słabej jakości aparat USG i Buzka rzeczywiście najładniej wyszła, a reszty to już się doszukuje, myślę że dzisiaj badaniu prenatalnym ujrzę już wszystko jeśli małe będzie współpracować, mam 2 synków, teraz gdzieś cicho w sercu liczę na kobietkę. Dam znać👍🌺☺️
 
reklama
Ja mam dziewczynkę i wszyscy mówili,że w ciąży wyglądałam kwitnąco. Zachcianki na słone czy kwaśne to też nie jest wyznacznik. Poczekaj do połówkowego,albo idź na badanie do innego lekarza z super sprzętem. Chociaż znam przypadek,że dziewczyna całą ciążę myślała,że urodzi chłopca,żaden lekarz nie sugerował dziewczynki a przy porodzie niespodzianka 🙂
Serio? Ja jestem
W 20 tygodniu ciąży, na prenatalnych nie chciał nic powiedzieć, w 16 tygodniu ze coś wisi między nogami, w końcówce 19 tygodnia ze jest pewny ze chłopiec. Ciekawe czy faktycznie lekarz może się w tych czasach pomylić, nawet pytałam mu się czy czasem to coś między nogami to pępowina mówił Że nie. Ale patrzyłam na to zdjęcie i jakoś dziwnie to wyglądało. Jajeczek nie było jak pytałam. A ta kobieta co cała ciąże miała mieć chłopca to lekarz jej mówił ze jest pewny i ze widzi na pewno ze jest to chłopiec?
 
Do góry