reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dziękuje za te słowa, bo jest nadzieja ze jeżeli będzie chłopak to tez będzie w porządku :)
Oczywiście, że będzie :) ja mojego nie wymieniłabym na nic innego :D a przeżywaliśmy z mężem okropnie. Właściwie do samego porodu nie byłam z tym oswojona.

Moja terapeutka mówiła, że z punktu widzenia psychiki w takiej sytuacji inna płeć jest lepsza, bo właśnie łatwiej złapać, że to kolejne dziecko. Dziewczynkę można spróbować zrobić jeszcze później :)
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Pozwolę sobie skorzystać z założonego już wątku żeby nie zakładać na nowo tego samego :D Zerkniecie na moje zdjęcie z usg? Może u kogoś było podobne? :D Lekarz mówi że raczej dziewczynka ale różnie to w życiu bywa :D 18 tc
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Pozwolę sobie skorzystać z założonego już wątku żeby nie zakładać na nowo tego samego :D Zerkniecie na moje zdjęcie z usg? Może u kogoś było podobne? :D Lekarz mówi że raczej dziewczynka ale różnie to w życiu bywa :D 18 tcZobacz załącznik 1524906
Kieruję się ku zdaniu lekarza.
Mój synek miał pośrodku bardzo widoczne "to coś" 😏 czego tu nie ma
 
Do góry