reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2023
Postów
6
Witam. Czy coś widać na tym zdjęciu czy chłopak czy dziewczyna, ciekawość mnie zjada. 16tc
 

Załączniki

  • IMG_1250.jpeg
    392 KB · Wyświetleń: 407
reklama
Witam. Czy coś widać na tym zdjęciu czy chłopak czy dziewczyna, ciekawość mnie zjada. 16tc
Wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu widzę chłopca, ale to oczywiście na podstawie wyłącznie przeglądanych przeze mnie zdjęć nubów i potem narządów zewnętrznych na usg na FB i w Google 😅 Daj znać co powiedział lekarz :) Ja dopiero w 14 tygodniu, też czekam na płeć :)
 
Wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu widzę chłopca, ale to oczywiście na podstawie wyłącznie przeglądanych przeze mnie zdjęć nubów i potem narządów zewnętrznych na usg na FB i w Google 😅 Daj znać co powiedział lekarz :) Ja dopiero w 14 tygodniu, też czekam na płeć :)
Obecnie już 18 tydzień i powiedział że prawdopodobnie chłopiec będzie 🤭
 
reklama
reklama
Do góry